reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Karina :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Święta prawda... ja właśnie tak się zachowywałam przy pierwszym dziecku...
A teraz mam zamiar "inaczej" do tego podejść...:-)
 
reklama
dowcipy boskie
AguHan powodzenia na wizycie i czekamy na wieści
Natasza i na co ci to było ;-):-D ( żart)
Krakowianka trzymaj się bidulo ja miałam tak w poprzedniej ciąży teraz tylko mnie mdli i miałam dopiero jedno spotkanie bliskiego stopnia z muszlą klozetową. I zauważyłam że jak leżę i mniej się poruszam jest ok a jak mam trochę ruchu to nie mogę odejść od ubikacji
Karolcia oby tak zostało.

Z imionami my jeszcze nie wiemy. Dziewczynka miała być Martynka ale tyle ich teraz że jakoś przestało mi się to imię podobać. Za to podoba mi się Nina albo Lilka a chłopiec może Kornel. Zobaczymy. Ja czuję się odrobinę lepiej. Młody postanowił mnie wykończyć.Skacze pomnie, zmusza do biegania zanim, robi wszystko czego mu absolutnie nie wolno i to z premedytacją tak aby mnie tylko zmusić do ruszenia się. Az racji tego że zostałam z nim sama w domu nie mam innego wyjścia. Teraz na szczęście śpi. A ja tylko mam nadzieję że kropka okaże się zgoła zupełnie innego charakteru niż braciszek i będzie spokojnym i zrównoważonym dzieckiem a siadać może zacząć nawet w wieku 10 miesięcy a nie 3 byle by była mniej ruchliwa i pomysłowa.:-)

Tak sobie pomyślałam że może zrobimy osobny dział zakupy dla nas i dla dzidziusia. Możemy tam wrzucać zdjęcia co fajniejszych rzeczy jeżeli coś komuś się spodoba to będzie łatwiej znaleźć porównać i takie tam. My mamy coś takiego na październikowym i do tej pory korzystamy z tego wątku. Bardzo się sprawdza. szczególnie w wymianie opinii na np o wózkach,łóżeczkach i innych potrzebnych sprzętach i nie tylko. Teraz na tapecie są zabawki, rowerki i inne. Co wy na to? Np zamiast szukać opinii na głównym na temat laktatora to będzie wiadomo gdzie znaleźć.
I jeszcze jeden wątek proponuję tz lekarzowy. Tam będziemy mogły wrzucać informacje o naszych wizytach, wynikach a później o szczepieniach i chorobach maluchów. Jak np chcemy szybko sprawdzić co u kogoś na wizycie było a miał jakąś pilną nagłą sprawę nie mamy czasu na przeglądanie całego głównego to zaglądamy tylko tam i też łatwiej w tedy np porównywać wyniki bo wszystko w jednymm miejscu.
 
Ostatnia edycja:
Hej, dołączę do tematu bo także będę rodziła w kwietniu, jestem na początku 6 tygodnia ciąży-co prawda objawy mam prawie od samego początku(już miesiąc temu zaczęły mnie boleć piersi, urosły mi znacznie i odbijało mi się po każdym posiłku) ale dwie kreski na teście wyszły dopiero tydzień temu-wczoraj byliśmy pierwszy raz na usg-i wreszcie mogliśmy zobaczyć nasze Maleństwo-na razie pani doktor powiedziała, że wszytko jest wręcz książkowo więc szczęśliwi czekamy na kolejne miesiące:)Ja co prawda ani razu na razie nie wymiotowałam, ale robi się ciągle słabo i też na razie najlepiej się czuję leżąc:) Co do imion to u nas chłopiec będzie na pewno Maksymilian, a dziewczynka prawdopodobnie Melania.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)
 
Marma ja tez mysle ze taki dzial zakupowy jest super:)niektore z nas juz sie rozgladaja a niektore powoli juz kupuja i warto wyminiac sie informacjami zreszta to dla kazdej z nas pewnie sama przyjemnosc:)
Ja bije Was na glowe chyba jezeli chodzi o zakupy bo mam juz wozek heheheh ale to wynika z troche innej sytuacji u mnie:)
 
Witam Dziewczyny!
Jestem obecnie w 5 tyg ciąży, termin mam w porywach między 30 kwietnia a 2 maja, zależy jak liczyć. ;-) Razem z Marmą udzielam się na wątku pażdziernik 2010 (nasi chłopcy urodzili się tego samego dnia :-)). No i chciałam się zapytać, czy mogę się do Was przytulić choćby na chwilę, bo co prawda raczej ze mnie majówka jest, ale nie ma jeszcze takiego wątku, na starym nie chcę zawracać głowy dziewczynom sprawami ciąży nr 2, a przydałoby się gdzieś pomarudzić :rofl2:
Za to podoba mi się Nina albo Lilka a chłopiec może Kornel.
He, he ja też obstawiam Liliannę :-) choć tu może sie jeszcze coś zmienić, a chłopak, choć wolałabym córę do pary :-p, na pewno będzie Tomasz :sorry2:
 
Zuzanna witaj :-)
Karina ja też mam już wózek :-D
Trina myślisz że i tym razem się wstrzelimy na jeden dzień ? Ale bym się śmiała :-D No i zostań tutaj koniecznie nawet jeżeli miał by to być 2 Maja :-D Razem będzie nam na pewno raźniej i dziewczyny nie będą musiały ciągle wysłuchiwać tematu my i nasza ciąża ;-):-p:-D
 
jak zeskanuję zdjęcie, to wrzucę do fasolek.
9 tyg i 2 dni
2,6 cm wzrostu :)
serduszko ładnie bije, łapki i (przyszłe) nóżki machają się śmiesznie. jak u żuczka, którego ktoś położył na pleckach
beta 85 951 ( ładna?)
 
Trina gratulacje, witaj wśród kwiecistych :) Aha, chyba to niemożliwe, że udzielasz się na wątku październik 2010:baffled:, może 2009;-)

anawoj super urosła Ci ta fasolka, Tobie to marzec w takim razie wychodzi:szok:. Gratulacje!!!

A ja dzisiaj mam strasznego doła,,,coś piersi mnie przestały boleć i się strasznie martwie:-(, a wizyta dopiero we wrześniu. Nie wiem jak wytrzymam, oby wrócił szybko ból,,,za to głowa nadrabia, ale to chyba przez tą pogodę zakręconą, strasznie mi duszno i nie mam siły nawet na spacer.

Marma- fajny watek
 
Dziewczyny...
chyba mnie dopadł jakiś grzybek...oszaleje....mam delikatnie grudkowate upławy....na szczęście bez swędzenia i pieczenia...tylko lekki serek....
mam szaleć, czy przetrzymam do wizyty....to chyba częsta przypadłość...i nie jest groźna dla maluszka?
Jest coś co mogę w domu we własnym zakresie zastosować?
 
reklama
Do góry