reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witam..
Jak spokojnie.. Wchodze z mysla ze bede musiala nadrabiac, a tu pustki..
baby to pewnie Mezowie takie niespodzianki naszykowali ze Nasze Kobitki nie mialy kiedy pisac:)
 
hej laski....

ile można być pod wrażeniem kwiatków od faceta???

jest tam ktoś w ogóle czy juz wszystkie wyparowały?

u Nas po kilku marudnych dniach i spokojnych nocach przyszła odmiana, teraz marudzimy w nocy, a w dzień jesteśmy aniołkiem:-p co by mamie się nie nudziło :-D
 
Witajcie babolki

ja tam pod żadnym wrażeniem nie jestem bo i nie ma po czym. Muszę się udać z Liwka do lekarza bo mi jakiś plamek dostała na nozkach i brzuszku, takie szorstkie i blade, w kąpieli czerwienieja... Mówi wam to coś? Pewnie na coś co zjada zle reaguje, pytanie tylko na co...
 
eeeee ja wymarlam ale z powodu braku jakiego kolwiek kwiatka czy pomyslu małżowego no tylko zyczenia przez telefon zlozyl typu "Wszystkiego najlepszego" ot tyle sie wysadzil ani kwiatka zwiednietego.... ani nie przytulil wieczorem no niccc nicc i jeszcze raz niccc.. Zyjemy mamy sie w miare dobrze maly w nocy nie spi za dibrze ewidentnie zębole go mecza po przeciwbolowych po jakims czasie sie uspokaja i spi.

Pozdrawiamy
 
Baby haha, ale się uśmiałam :D Łączę się w bólu z powodu nieprzespanych nocy. U nas nadal katastrofa w tym temacie :-(
jola nie pomogę, bo pierwsze słyszę. Moja w taki sposób nie reaguje.
jankesowa, jak miałby być zwiędnięty, to lepiej wcale ;-)

Co tu takie pustki? Ja w dzień nie mam jak, bo Oliwka ciągle mi robi wszędzie porządki i bez przerwy muszę jej pilnować. Po ostatniej akcji boję się, że znowu coś znajdzie i połknie, więc nawet nie mam chwili dla siebie. Teraz śpi, a ja lecę się zabrać za porządki. Miłego weekendu!
 
ale tu cisza :(
nudzi mi sie ale musze zrobic obiad a tego mi sie nie chce :(, no cóż nikt za mnie nie zrobi więc musze iść
 
Joluś ciekawe co to? a dawałaś jej ostatnio cos nowego? a moze zmiana proszku albo coś...

Jankesowa
u mnie tez tylko zyczenia, tyle, ze osobiste jak wrócił z pracy, ale kwiatka jak zwykle nie było więc norma :-D

Mitaginka, Nati gdzie sie podziewacie?

idę jakiś obiad gotować, zupka jarzynowa jets jeszcze z wczoraj a do tego garnek boloński zrobię
co dzisiaj na obiad macie?

właśnie mi się teraz wyświetliło, że napisałaś Nati :)
 
jestem jestem.tylko u mnie nuda więc nic nie pisze. obiad:
rosół i szaszłyki z ryżem ze słodko-kwaśnym sosem. Asia rosół i ryż z czymś jeszcze nie wiem z czym bo Asia śpi może z jabłkiem.
Dzisiaj jest mega maruda i jeszcze kaszle nie wiem czy to nie na chorobę ale chyba tylko to pogoda bo paskudna jest.
 
reklama
Adi zjadł dwa talerze zupy jarzynowej i chyba ma znowu smaka na coś więc zaraz dostanie makaron :)
wyjątkowy apetyt dzisiaj ma :)
 
Do góry