reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

ja też tak myślę Jankesowa, tylko nie mam jak jej na noc nakarmić, naprawdę próbujemy codziennie, na różne sposoby, przez sen też próbujemy, mąż próbuje, ja wychodzę,ale nie dajemy rady ,może w końcu się uda....
Morgaine czytałam,ale nie potrafię zastosować przy kilkunastu pobudkach w nocy, niby jest opcja,że tylko przy pierwszym zasypianiu a potem cyc,ale jakoś mnie to nie przekonuje,wóz albo przewóz jak dla mnie, jak przejdzie na butelkę (jak tylko się uda) to na pewno będę próbować
 
reklama
eywa hmmm musisz probowac bo ona sie meczy... gdybym ja predzej na to wpadla to bym sie nie meczyla dawalam przed snem kaszke lyzeczka i tez nic nie dawalo tak sie budzil i tak a teraz spi spokojnie nie kreci sie tak naprawde...... moj nie lubil chyba mm bo moje z butli np pil a teraz calkowicie jest na mm i jest ok... gerber pil przez sen a bebilon juz w dzien bez problemu bebika nie ruszyl mi wcale nie smakowalo mu ... a ty probuj probuj do skutku.... a w nocy nie da sie butelki jej dac???? napewno by przeszlo jakie masz butelki?? u mnie dziala tylko TT bo jest taka jak cyc.....

Morgaine czyli ksiazka sie przydala?? ja zaczynam od jutra nauke :))

Dzisiaj mamy pol roczku :tak:
 
zrobiłam taką zupkę:
tarta marchewka, tarta pietruszka, lubczyk, zielona pietruszka, kaszka manna i masło. czy mogę ją do słoiczka?? czy masło i kaszka się nie nadają???
 
nati chyba zamrozic :)
u nas spacer bylo po 9 juz i dobrze bo teraz co chwile leje ;-/
edoes witamy :tak: o zdjatka prosimy
Co tutaj taka cisza?? zycie wymarlo czy jak ?? czy piekna pogoda u was i spacerki, spacerki ???

Mamy pół roczku:-p

Jutro gotuje rosol tez z kaszka i warzywkami i nie ma opcji ze mi nie zje to... bede strzykawka dozowac ( zartuje:rofl2:)
 
reklama
Do góry