reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
nati, dziękuję w imieniu Gaby ;)

wilmek, może mi siostra pomoże, mam nadzieję. Ale myślę, że prędzej będzie chciała przy komputerze siedzieć i mi będzie kosmetyki podbierać. No i będzie się musiała dostosować do naszych pór chodzenia spać i tego, że po 20 u nas jest cicho i spokojnie.

W niedzielę mamy rocznicę ślubu :) Więc siostrze powiedziałam, że ma obie zorganizować nocleg z niedzieli na poniedziałek :p No i jedziemy z M i Gabrysią do Kazimierza albo Nałęczowa. Mieliśmy zostawić ją z teściami a sami pójść na kolację, ale po ostatnim niedzielnym obiedzie, gdzie pokłóciłam się z teściową, bo chciała dać Gabie rosołku (słonego jak cholera), wolimy pojechać z Małą. Poza tym rok temu już była z nami9 na ślubie ;) Tyle, że w brzuszku. Hahaha, wtedy wszyscy byli pewni, że to Antek :D
 
sie witam i ja.
od razu prostuje- nie było mnie pare dni przez brak czasu i problemy z Klaudia a nie przez ciasto baby :) Ciasto REWELKA! M powiedział że popisowe! Poszło na raz.

A problem mieliśmy taki, że w sobotę rano byłam z małą w szpitalu. W nocy wymiotowała śluzem, rano miała 39,3 temp, nie chciała od 5 rano jeść i pić nic- w ogóle, no i lała sie przez ręce.. co chwila zasypiała i nie wiedzieliśmy czy zasypia czy mdleje.. Wszystko przez to przeziębienie, katar ma już trzeci tydzień i w końcu zrobi l się jakiś bakteryjny, brzydki i śluz spływał do brzyszka bo maleństwo nie odkaszle i nie wypluje. Dostała antybiotyk na 8 dni i jakieś tam syropki. Dziś jest już lepiej. Frida wreszcie po 3 tyg poszła w odstawienie. Mała ładnie śpi, już nie charcze. Ale jakiego strachu nam napędziła?! ech.. dobrze że już dobrze.

herbatia, zapomniałam napisać, robiłam tą zupkę z brukselką- no i wiesz, moja też tak wcinała :) Aż miło było patrzeć:)

Postaram sie troszkę nadrobić ale od soboty to jest naście tych stron..


aaaaaaaaaaaaa, dziewczyny, pytanie: te, które rzuciły palenie po zajściu w ciążę, wróciły do nałogu??
 
Margola- ja rzuciłam przy 1-szej ciązy i jak tylko przestałam karmić ( prawie 2 lata) to wrócilam do palenia teraz rzuciłam pół roku przed ciążą i jeszcze mnie ciągnie ale nie zamierzam wrócić, a Ty popalasz??
 
już 2 przed mną .
gdyby nie mąż to by była noc super- kaszlał całą noc i małą budził. po kaszce na mm mamy zielone kupy, więc żadnego mm więcej a kaszka dobra to sobie zjem. :-)chciałam iść na spacer a mała mi właśnie zasypia a jeszcze nawet nie ubrana w samej koszulce bez pieluchy nawet :-) ale u nie to norma 2 godz po obudzeniu ją ubieram a wyjątkowo późno wstała i dopiero godz minęła.

a i mamy pierwsza rankę :-( ma szramę na policzku pewnie sie jakąś zabawką walnęła no cóż zaczyna się

bosz........ na prawdę się zaczyna, wiesz co ja swojej zrobiłam?! w piekarniku piekły sie kurczaki, podeszłam z małą na rękach żeby zobaczyć czy on w ogóle działa bo nie było skwierczenia słychać, i ta glizda akurat ręką machnęła i palec oparzyła!!!!!!!! nie płakała nawet ale paluszek przypieczony na pewno będzie strup a potem blizna.. Czekam tylko aż tatuś zobaczy i walnie mi jakiś mega komentarz..

okres mi sie zbliża chyba bo chodzę jak osa. wsio nie wkurza, jakaś poirytowana jestem i w ogole wszystko jest be od paru dni.

nati, popalam jak jest okazja :)
 
słoiczki mi się kończą :-(, ale już się gotuje tzn nawet już się ugotowała dynia, gotuje 1 buraka na próbę czy będzie smakował , muszę powoli organizować mięsko :-) dziecko śpi, mąż śpi a ja jak widzę ten syf to bym posprzątała ale ich obudzę poza tym mąż dalej maluje łazienkę więc co to da że umyje wszystko jak i tak zachlapie więc poczekam aż skończy tylko kiedy?? mówił że powinien dzisiaj ale jakoś czarno to widzę
 
reklama
Do góry