reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ok. :-( a dieta sila rzeczy, nic nie chce jesc :-( wczoraj dwie marchewki, 3 sucharki i zupke - rosolek taki z ryzem i marchewka. dzis nic jeszcze :-( ale ma temp, teraz spi, jak mu temp spadnie to moze i apetyt wroci.
 
reklama
ducha – ale poszalałaś z zakupami!! Ja na razie obserwuję​


akkm – niezła artystka.. oczy naokoło głowy trza mieć!​


Aenye – oby tylko mały pił to podstawa. I życzę żeby szybko minęło!​


U nas nocka jak zwykle – spałam z młodą i non stop kwękała.. rano było tak zimno że zawiozłam młodego autem do przedszkola zamiast iść na spacer z młodą.. odrobię odbierając go :) ale już z nią wymiękam – non stop piszczy i tylko na rękach by była chwytając wszystko co w zasięgu ma.. już mnie ręce mega bolą od noszenia.. czekam jeszcze godzinę i wybywam na dłuuuugi spacer.​

I u nas też na codzień najczęściej sukienki a na noc pajace. Najwygodniejsze. Śpiochy nowe, wyprane wyprasowane leżą - jakoś pajace wygrywają.​
 
Spioch mam az jedna pare ;p te made in poland byly na jakims zdjeciu na noc mam pajace chyba 10zty po siostrzencu wiec korzystam z nich a mlodemu dobrze sie spi bo nic w pasie nie cisnie :) w dzien spodenki, skarpetki, body na krotki i na do bluzka z dlugim zalezy od pogody :) dzis maly zasypia tylko na rekach ale cale szczescie 5 min i spi ufffff bo bym padla nie wiem czy mowilam ale mamy 10.800 :) noc w miare do 3 spal ok a potem kwiczal, plakal sama nie wiem o co chodzilo.... zebow brak... wiec nie wiem a dziasla swedza bo gryzie wszystko.... Moj dziec lapie wszystko co ma pod reka firany szklanki i wiecznie w ruchu nawet jak je to rece i nogi chodza..

asiunia sukienka sweetttt , piekna hmm tylko ja w niej to pewnie cos ala slon bym byla a ty bedziesz miod-malina
aneczka ja wieczek takich nie spotkalam nigdzie niestety
aenye bidulek, niech pije.... mnie zawsze lekarz kazal jogurty jesc bo to zywe kultury bakteri. no i pic pic. a Felek kurcze ale on sie przemieszcza w szoku jestem naprawde gdzie moj.... moj chyba gadaniem nadrabia masakra paple i paple... jak jade wozkiem to sklepowe juz wiedza bo jak gadanie, spiewanie i kwiczenie z radosci to MY!!!!
 
jankesowa ty nie przesadzaj bo slon nie jestes - predzej ja! Nadal tak 5mc :-DF haha

a z tym gadaniem to masz racje. Dzieci tak na zmiane maja - albo gadaja albo pelzaja/raczkuja/siadaja :-)
 
a moj gada i spiewa az milo :p tak smiesznie nawet, jakby odpowiadal - ja cos do niego on" eee, aaaa" hehe ;-) i przy tym zapieprza po calej chacie ;-)

baby
, wozek klasyczny paszczur, fuj, szczegolnie piekna gondola ze stelazem a la lata 70'. chociaz w spacerowej wersji calkiem miodzio :-) a skad wiesz, ze wozek gwiazd?

Maks spi juz trzecia godzine...

a wrzuce wam filmik z moim dzieciem.. zgadnijcie ktorym.... warto ogladac, zareczam :-D

P1070512 - YouTube
 
hehehe :-D to musialo po prostu zostac uwiecznione! a propos zasypiania przy jedzeniu :-D to bylo juz po zarelku :-)

a dzisiaj Felek przelknal pare lyzeczek kaszki :-) nawet chetnie otwieral buzie :-) takze widze swiatelko w tunelu! i chwycil butle - ale wszystko wyplul, co mu do buzi wpadlo :-(
 
reklama
Do góry