reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

sania Tysia też od niedawna "ruszyła" :-D a tak to leniwa. A co do kaszek i kleików: nie trzeba ich podawać. Jakby nie było to są kombinacje mleczne. Ja chyba będę zmuszona jak wrócę do pracy, tzn. teściowa (właśnie nati zamiast niani teściowa ;).
Jak dobrze przybiera na wadze, to nie ma potrzeby zapychać kleikami. Warzywka i owoce to co innego ;)
 
reklama
a tak w ogóle, czy nam dorosłym nie szkodzą rzeczy na mm? ostatnio jak próbuje podawac Tysiuli te wszystkie mleka, kaszki itd. a ona ich nie chce to ja dojadam po niej bo mi smakują ;) tylko czy mozna? ;)
 
Herbatita – ło matko jaka kwota za lecznie!!

lenka – co ty wypisujesz!! Dla swojego dziecka TY jesteś i będziesz najwspanialszą mamą pod słońcem!! I nie myśl inaczej! Wyluzuj - dziecko często płacze a lepiej nie będzie..

Mitaginka – a spróbuj małej podawać mleczko łyżeczką albo strzykawką? Mi tak położna polecałam. No i wyjdź z domu żeby Ciebie mała nie widziała i niech ktoś inny jej podaje posiłek. Mój junior jest mega niejadek i wiem, że dziecko sobie krzywdy nie zrobi.. zgłodnieje to zje uwierz. No i zdrówka życzę

baby – dopytam: gotuję, miksuję, dodaję oliwy, wkładam do słoiczka, zagotowuję słoiczek ok. 30 min, studzę i do lodówki go wkładam tak?? wyjaśnij mi tylko jeszcze czy zanurzać całego czy ¾??? odpowiesz i jutro działam :)
czy Ty na allegro masz ten sam nick?? szukałam wczoraj różności i trafiłam na kilka aukcji po kawalerze z Twoim nikiem i nie wiem czy to zbieg okoliczności

My po dentyście. Kumepla mi została z Misią a ja z Sebą poszłam. Mam go na kolanach bo sam się cyka. Ciut zapłakał przy ukłuciu ze znieczuleniem ale potem super. Dostał na razie lekarstwo żeby stwardniała próchnica bo ponoć bardzo głęboko miał.. Okazało się że jeszcze ma 2 dziury (3 już ma plombowane +dzisiejszy) w 4 i 5 po lewej dolnej stronie. Za tydzień idziemy na godzinę i oba zrobimy i dostałam rabat bo bym finansowo padła.. a dzisiejszy ząb plombowany będzie za 2 miesiące. Jak wrócę do pracy to nie wiem jak dam radę czas znaleźć.. jakoś trzeba będzie. Młody dzielny, zjadł loda, pobawił się na dworze – byliśmy do 19:40. jak przyszliśmy to wykąpałam misie, nakarmiłam, przebrałam ponownie bo ulała tak że cała mokra, pośmiała się, dobiłam cycem i padła.. małżon niedługo przyjdzie ale wiecie – spokój bez niego ale jednak do kąpania się przydaje ;-)

dokładnie tak robisz i 3/4 wysokości w wodzie :) a mój nick na allehro to właśnie taki jak tutaj :)

cześć dziewczynki :)

prośbę mam, potrzebujemy z Klaudią troszkę głosów w konkursie :) link wrzucę :)

BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!

z góry dzięęki za pomoc :)

poszło :)

MM moze nie szkodzi ale strasznie tuczy... więc chyba jakoś jednak moze nam zaszkodzić :-D

gosci dzisiaj mielismy i kocioł straszny...
padam zmęczona
 
Mitaginka – jasne że nie szkodzą.. są pyszne!! swojego czasu jak był u mnie pies to pies je wcinał ze smakiem a wybredna menda była..

Głos oddany!!


Padam na ryj.. nieład w chacie miałam i dopiero skończyłam sprzątać.. no może to za dużo napisane ale odkurzyłam i pomyłam podłogi, posprzątałam w kuchni, zapodałam zmywarę, kurze pościerałam. Z młodego pokojem wymiękam - on jak ma swoje rzeczy posprzątać to przedkłada w inne miejsce, bawi się i zadowolony..:wściekła/y: Zostało nieco rzeczy do poskładania ale to już jutro. Jak szykowałam małej kąpanie to wpadła w taką histerię że nie mogłam jej uspokoić. Młody też zaczął mieć fochy i jak się wydarłam to były 2 minuty ciszy którą Mila przerwała. Pierwszy raz nerwa na maksa miałam! Czekając na kąpiel wyła wniebogłosy.. potem nakarmiona obserwowała odkurzanie po czym dobita cycem zasnęła. Młody wykąpany leży u siebie z fochem a ja delektuję się ciszą i zaraz idę na dłuuuugą kąpiel. Przyjdzie małżon i pewnie nie zauważy porządku ale już się przyzwyczaiłam..


Dałam dzisiaj Milce warzywka gotowane na parze zmiksowane ale dodałam oliwę i ta oliwa nieco smak zepsuła.. trzeba ją na masło zamienić.. zjadła połowę normalnej porcji i zdecydowanie lepiej podchodzą jej słoiczki. Zamiast owoców sok bananowy i wartościowo dziś było nie ma co!!
 
Mitaginka, gratulacje dla Tysi :) Niedługo się tak rozkręci, że raczkować zacznie :)

Moja Mała też się śmieje na głos. Ale każde dziecko inne :)

A co do mm, to mi nie smakuje, bleee. Kaszka na mm też fuj. Za to gotowa kaszka mleczno-ryżowa mniami :) A najlepsza mleczna manna z bobovity :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no, niezła była ;) przynajmniej można się posmiać :-D
a i denerwuje mnie takie smęcenie: "nie mam pieniędzy, babcia pomaga mi finansowo...", to ma być program rozrywkowy, czy wyciskacz łez i budzenie litości?!
 
Do góry