reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ja czekam do piątku aż teść wróci i robię napad na Jego piwnice w celu zagarnięcia słoiczków i do roboty. tylko oprócz jabłek to nie mam pomysłu na inne owoce. ale zaraz zobaczę co wy tam przyrządzacie
 
reklama
nati, ja zrobiłam jeszcze malinki, malinki z jabłkami, jabłka z brzoskwiniami - tyle z owoców bo nic innego eco nie dostałam, niestety nie załapalam sie już na jagody.

a z warzyw - cukinia, dynia, marchew, marchew - jabłko i jeszcze brokuły muszę zrobić, a reszta będzie kupna niestety :(. Tzn. zupki sama będe gotowała na bieżąco.
 
ile płacicie za te zajęcia SOCATOTS? Chciałam Kacpra na to zapisać. Ale na to trzeba do Wrocławia dojechać i zastanawiam się jak finansowo to wszystko wychodzi?
U nas wprowadzanie wygląda kiepsko i bardzo powoli. Wszystko jest ble. Choć wczoraj posmakowały mu owoce z kleikiem z hippa od 4 miesiąca zjadł kilka łyżeczek...
aenya a może to skok?

muszę kończyć młody znowu wyje...ehhh
 
ja sloikowania probowac nie zamierzam, sprobuje jednakowoz jak kazda dobra mama :p ugotowac cos dla dziecka chociaz raz ;-)

poki co padlo mi male, pieknie wyglada jak spi :-D do zacalowania. ale taki marud jak dzis to naprawde tylko na allegro opchnac. ;-) ciagle ýyyyy, yyyyyy, yyyyy.. zeby to placz byl chociaz, a to nie, marudzenie wnerwiajace okrutnie.

oscypki kocham :p

Socatots drogie jak cholera dla mnie, 120zl od dziecka + 99 wpisowe (w tym stroj i jakies tam bajery inne). czyli nam na start 440zl. za godzine tygodniowo... ale i tak zamierzam chodzic, fajnie mozna sie z dzieckiem pobawic (to sie z rodzicem chodzi chyba do 5 r.z.), zajecia z pilka w tle.
 
Ostatnia edycja:
zamówiłam trzy zabawki na allegro i jakos od razu mi lepiej :), a co do SOCATOTSA to tez uważam że warto wydać tę kasę, chociaż fakt, tanio nie jest ale tosz trzeba w dzieci inwestować ;P
 
a moge glupio zapytac co to jest ten SOCATOTS? pewnie zaraz uslysze wygugluj sobie :-D:-p
odebralam starszaka z p-kola a maly w tym czasie ladnie spal i spi nadal..dobrze bo m spi po nocce wiec przynajmniej go nie budzil to wczesniej wstanie ;-)
ja narazie nie mam nic do sloiczkowania..moze pozniej beda jablka od znajomego to cos zrobie...
ducha jakie zabawki? ;-) ja uwielbiam kupowac zabawki chyba bardziej niz ciuszki :-D i oszukuje sie ze jak kupie starszakowi to maly pozniej bedzie mial..akurat malemu tez bede kupowac :-p
 
ducha, ja dzis u meza zamowilam cos, co mam nadzieje mnie odciazy - multifunkcyjna TRAMPOLINA Z PLACEM ZABAW Warszawa (1788492677) - Aukcje internetowe Allegro mlody skacze jak szalony, bardzo sztywny ma kregoslup i jak go przytrzymam to siedzi bardzo sztywno juz, takze mam nadzieje, ze bedzie ok. oczywiscie nie godzinami bedzie w tym siedzial, ale choc troche, bo bujaka ma dosc juz od jakiegos czasu, a na brzuchu to lazi, ale tez mu sie nudzi po jakims czasie (dzis wyjatkowo, po 3min wyje, zwykle 40min - godzina najmniej bawi sie ladnie pelzajac po domu).

wreszcie tez bede miec fotelik do karmienia i skocze do sklepu po pierwsze sloiczki :-) na dniach zapodam, bo sie cos sfilmowalam, ze mlody nie dojada - mam cycki miekkie jak wata i niby cos leci, mlody glyta az milo, a i ulewa, no ale dziwne to, ze takie miekiszony... i to jego marudzenie od wczoraj.. ech.
oczywiscie mm nie wchodzi w gre - nawet lyka nie pochlonal jeszcze..
 
reklama
aenye, fajne to coś, ja mam taką huśtawkę do powieszenia z mega wielką spręzyną i to tez służy dzieciom jak już tak skaczą ale dla nas to jeszcze za szybko.
Tymek tez dzisiaj marudzi strasznie (jak na niego of course), może to ta pogoda tak działa ?! Aktualnie wsadza sobie swojego buta w oko :szok:.

a zabawki kupilam takie małe zwykłe, niedrogie ale moim zdaniem fajne, więc sie cieszę :)

oto one:
INTERAKTYWNY, JEŻDŻĄCY RYAN K'S KIDS NOWOŚĆ! (1792666848) - Aukcje internetowe Allegro
ROZCIĄGNIJ HIPOPOTAMA ŚWIETNA ZABAWKA COLORIA! (1776559432) - Aukcje internetowe Allegro
MÓJ PRZYJACIEL KONIK SASSY RŻY I GRZECHOCZE SUPER! (1775178076) - Aukcje internetowe Allegro

a to pokrótce opis czym zajmuje się SOCATOTS:
Socatots – Piłkarskie Maluszki

Jeżeli Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy, warto pomyśleć o zajęciach Socatots.

Nasi podopieczni zaczynają swoją przygodę ze sportem od 6 miesięca życia. Do 5 roku zapewniamy profesjonalne zajęcia, dzięki którym na własne oczy, będziesz obserwował rozwój swojej pociechy.

Socatots jest odpowiedzią na deficyt programów metodycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Do tej pory nasze pociechy, mogły korzystać z zajęć pływackich, plastycznych czy muzycznych, które nie wyczerpują wszystkich potrzeb maluchów, takich jak: współpraca w grupie czy pełna równowaga i koordynacja ruchowa.

Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej.

To właśnie dzięki temu dzieciaki uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równowagę, przy jednoczesnej nauce czytania i aktywnego słuchania.
 
Do góry