reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dziewczyny na ból głowy może zimny okład? Mi czasem pomaga, i wypoczynek rzecz jasna.

PS. Wcinam już drugi talerz kapuśniaka, mniam

Mam pytanko, czytałam, że leśne grzyby absolutnie nie są wskazane w ciąży, co wy na to? Mam pełna zamrażarkę, ale boję się zrobić grzybową z łazankami czy zjeść grzybki w occie.
W ogóle czy czegoś nie jecie świadomie? Jakich produktów unikacie? Ja raz najadłam się wędzonego węgorza, a potem dowiedziałam się, że wędzonych ryb tez nie wolno...

grzyby nie mają żadnych wartości odżywczych, tylko walory smakowe. Poza tym są ciężko strawne. I ostatnio tyle było tych wszystkich zatruć, że bym nie ryzykowała. Co do ryb to nie słyszałam, że są zakazane.
Jeśli chodzi o potrawy, których unikam to surowego mięsa, jajka sadzonego (bo jajko powinno być ścięte), mięsa mielonego. W sobotę tato kupił mi maszynkę do mięsa i będę sobie mielić sama mięsko i wreszcie zjem sobie spaghetti :-)

aha- byłam na krótkim spacerku i głowa mnie nie bolała, a teraz znów zaczyna...

 
reklama
gosik moj maly to samo... jak spi w dzien za dlugo to pozniej ciezko go okielznac do spania, a jak nie spi to tez potrafi ok 19 pasc bez niczego :(

my bylismy na spacerku...
przed chwila wrocilismy bo pogoda sliczna :)
kubus oglada bajeczke zaraz do kapania...
kolacyjka, mycie zabkow i pojdzie spac :)
 
Dziewczynki witajcie :)

Nie nadrobiłam jeszcze zaległości ale zaraz zasiądę i będę czytała z ciekawością.

Ja już mogę się pochwalić, że zostałam żoną :D Ślub był cudowny, wesele też super :) Wytrzymałam do samego końca i nie byłam aż tak zmęczona. Ale oszczędzałam się z tańczeniem, tylko wolne tańce i to w małych ilościach ;) Co najdziwniejsze, miałam tylko lekki stres i to w samym kościele. A tak się bałam, że to będzie duża dawka stresu dla Maluszka.
Oczywiście jak będą już zdjęcia to się pochwalę :)
 
Cucumber - witaj. :)

Gosik - już dziś lepiej, chociaż nadal od czasu do czasu czuję. Ale staram się więcej odpoczywać i wierzę, że będzie dobrze. :)

Ja też jem makrelę wędzoną ale kupuję ją w sprawdzonym punkcie, jednym od lat. Wiem, że mają ryby świeże i że są porządnie uwędzone. A chodzi o to, żeby ryba była PORZĄDNIE uwędzona, nie była surowa.
 
Cucumber - wszystkiego najlepszego!!!!!!!


Właśnie dziewczyny jak to jest z produktami wędzonymi. Bo mój mężuś ostatnio wcinał łososia wędzonego a ja tylko mogłam sobie popatrzeć? Czy wy jecie takie rzeczy ???


Trzymajcie kciuki za moje jutrzejsze USG. Ja już z nerwów zjadłam paznokcie i nie mogę znaleźć sobie miejsca. :(

Miłego wieczorku
 
reklama
Witajcie kochane,

padam na pyszczek, miałam bardzo ciężki dzień, jutro wszystko opiszę i dokładnie Was poczytam, dziś już nie mam siły, muszę Majeczkę do łóżeczka wsadzic.

Miłego wieczorku.

ps mnie też głowa nawala tez dziś cały dzień:(
 
Do góry