reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ja mam skierowanie na Ktg do szpitala- ale tyko dlatego, ze to zalecenia przy wypisie i pewnie gdyby nie to to bym nie miala. u gin bylam 25 marca i 1-go kwietnia na USG i juz wiecej nie bede. Chodze na NFZ. Jak nie urodze do nd to w pon sie do szpitala wybieram bo mam poprostu dosc
 
reklama
aknovi
co do ktg, to u mnie w poradni mozna przyjsc bez umawiania i poprosic,, wystarczy powiedziec ze sie ma skurcze, zarejestrowac sie i nie trzeba w kolejce tylko do ktg...
ale ja chodze na nfz, priv pewnie inaczej...
....
Morgaine -ja właśnie do "Twojej" poradni jutro idę (znaczy się przy wojewódzkim, prawda?) ale ja tam kiedyś tylko raz byłam, to jutro zobaczę jak to będzie wyglądać ;)
 
No właśnie ja chodziłam do lekarza prywatnie, wizyty miałam co miesiąc, ale on pracuje w szpitalu i kazał przyjechać na jego dyżur na ktg (w niedzielę)... ale nic więcej nie mówił, a też bym się chętnie dowiedziała, co z szyjką i jak tam tętno małej... nie chce mi się specjalnie czekać do 19 aż będę 10 dni po terminie... :|
 
e tam przy was nic nie da sie zrobic. co chwile nowe posty dochodzą...idę zupkę wszamać i się za te szafy biorę!! młody zaraz wstanie a ja nic nie zrobiłam...i tak pewnie nie zrobię....

jakoś humor mam zły teraz:-( smutno mi :-(
 
jak to Trójmiejskie ostatnie będą?! Nie zgadzam się z tym! Dobrze, że ja tylko jedna nogą Trójmiejska jestem :tak: to może się z Grochem w połowę wywróżonego terminu wstrzelimy...

a ja dzisiaj ostatni planowany posiłek z najromantyczniejszej i najzdrowszej pod słońcem restauracji McDonalds mam zamiar pochłonąć i od tego dnia kończę z wżeraniem tych wszystkich świństw... tak myślę bynajmniej...
 
a ja poszłam podgrzać zupę do kuchni. patrzę a tu stoi sobie ekspres do kawy:) potem patrzę czekolada się uśmiecha. i zamiast zupy piję kawę i zajadam pyyyszną czekoladę:-D
ehh mój suwaczek 'wagowy' chyba w drugą stronę pójdzie...

czemu nie ma wieści od baby??!!
 
Pandorka83 gratulacje!!!
Baby trzymam kciuki!!

Anisad a mi przepowiesz?? 13.07.2010 A.R.

A ja jeszcze ani razu nie miałam ktg, ale jutro wizytę mam, to zobaczymy.
 
Morgaine znam ten ból - miałam zamiar jogurcik pyszniutki zdrowiutki zjeść a skończyło się na kawce i połowie strucli truskawkowej z biedronki mmmmniam I jak tu się przed tymi słodyczami powstrzymać??? już nnie umię patrzeć na swoje odbicie w lustrze (te zaaokrąglone ramiona i podwójny podbródek mnie załamują na całej lini:wściekła/y:) Od jutra zero ZERO ZEROOOO słodyczy!!

antonina spoko to rodzimy ;-)razem tylko ja bym już chciała!!! a na święta z dzidzikiem w domku pyszności świąteczne chce zajadać a nie do szpitala dopiero sie zbierać, no ale cóż - natura pokaże

mitaginka GBS jednak miałam robiony, na szczęście nic nie wyszło a ja w papierkach się zagubiłam;-)

Pomidorówka ugotowana, ide się malnąć i mini spacerek zakupowy sobie strzele
 
reklama
melduję się :) jeszcze 2w1
Nie mam szans was nadgonić i nie ogarniam co się dzieje...
z wieści smsowych widzę, że baby na porodówce, dobrze że spojżałam, bo pisałabym do niej jutro smsy ze szpitala.
Ja mam dziś termin, więc jutro będę już przeterminowana, a le co tam, byle nie dłużej.

Pozdrawiam gorąco z deszczowej Kościerzyny
 
Do góry