reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

sprzatać, też by się u mnie troszke przydało posprzatać, ale co dzisiaj wstanę i wezmę ścierę do ręki albo nawet jeszcze nie zdążę jej wziąć to takie skurcze mnie lapią, że szok. hej, no przecież jeszcze dwa tygodnie musze wytrzymać!!! Ok, idę pod prysznic a potem pakować torbę Groszka i to co mam do mojej bo w sobotę robię wypad do Trójmiasta na tydzień, a wszystko może się zdarzyć, więc trzeba być przygotowanym :-).

ale chyba najpierw coś zjem... tak, zdecydowanie muszę coś zjeść :tak:.
 
reklama
Witam Was wieczornie!
Ja dopiero z godzinę temu do kompa usiadłam i się doczytuję po kolei.
Dzisiaj dalam czadu - spacer, zakupy - dla Anielki kupiłam jeszcze 2 małe pajace z zakładkami na rączki, każde po 5 zł, więc darmo prawie jak nówki.
Dokupiłam reszte pierdól do torby i już stoją w pogotowiu jakby co :)

A ja to zaczełam sie dzisiaj bac, ze przgapie moment porodu i nie zdaze do szpitala :/
wiecie, tak juz sie przyzwyczaiłam do tych dolegliwosci, ze zaczęłam się bać, zwłaszcza, że szyjki prawie nie mam...
czy to mozliwe?
mitaginka -mi się dzisiaj tak śniło, że pogotowie mi poród do domu przyjechąło odbierac, bo się nie zorientowałam, że te bóle to skurcze ...:szok:

hej brzuchatki:)
wczoraj miałam wizyte ginki i usg ....mała waży 2790g
ja już cgce urodzić.....mam dosyć....
ginka mi wczoraj powiedziała że mamy sie z mężem jak najwięcej "przytulać:)"no to wieczorkiem zmolestowałam męża a w nocy takich skurczy dostałam że myślałam że to już ale jakoś przeszło po jakimś czasie .dziś powtórka z rozrywki:)
wczoraj też usłyszałam ze jak ma się zgage w ciąży to dziecko ma dużo włosków a jak nie to jest łysolek:-)no to moje będzie łysolek:)

Mnie na usg lekarz powiedziął, że córcia się lysa nie urodzi bo włoski widać że ma :rofl2:
A zgagę mam pierwszorzędną, ale już się do niej przyzwycziłam.

sto lat temu miałam pytać, aenye Ty jesteś Anka? jak masz na imię?

Iwo - bomba!
Bruno też spoko, ale Brunon bardziej męsko, rrrr

zrobiłam se fotki nowej fryzury...no za chiny na samowyzwalaczu nie wychodzą mi te zdjęcia ładne, za mocna lampa przy sztucznym oświetleniu...ehhhh że ten mój chłop fotek nie lubi pstrykać.
mam kumpla który piękne zdjęcia robi i chętnie by mi porobił....ale wolę nie:-) z innych powodów hahahah

dziewczyny, wypowiedzcie się, jak planujecie powroty do pracy, po macierzyńskim? jakiś wychowawczy? jak długo?

Morgaine - mój mąż Iwo :)

Ja do pracy nie wracam bo mi się umowa w sierpniu kończy - mam umowę o pracę, ale czasową, więc ode mnie zalezy co będe potem chciała robic. Szczerze to nie widzi mi się szukanie nowej pracy z pólrocznym bobasem w domu. Mój mąż liczy na to że zaraz szybko znowu zaciążymy:eek:
 
ej, dziewczyny, moze jakis trojmiejski miting przedporodowy? kawka jakas w godzinach przedpoludniowych? co wy na to? ;-)

ja mam szczescie, bo dylematy z natury pracowej mi odpadaja.. dzieki Bogu za wlasna firme i meza, ktory w niej robi wsio ;-)

morgaine
, nie anka!! patrycja :-D a ty?
 
a ja....
ja mam na tym forum imienniczkę
młodszą ode mnie
jej dzieci noszą zajebiste imiona
i nie nazywam się Patrycja :-p
zgadniesz?
 
laski, ja chyba zaczynam rodzić....
czuję dziecko bardzo nisko...
miałam trzy dziwne skurcze na samym dole, takich jeszcze nie miałam...
a główkę dziecka czuję tak jakby między nogami
M jest w pracy!!
kuźwa bo już się inaczej nie wyrażę, nie chcę w nocy!!
nie chcę jeszcze!!
oby to przeszło....
 
reklama
Do góry