reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Ale wieści suuuper!!!!:-)

mitaginka zróbmy sobie grupę wsparcia ;-) damy radę jeszcze te trzy tygodnie, zobaczysz :-)

Wyprasowałam ciuszki wszystkie..i wiecie co zrobiłam na koniec (przez koniec mam na myśli ostatnie dwa tygodnie wynajmowania mieszkania...) zrzuciłam żelazko na dywan, które oczywiście wypaliło w nim dziurę :wściekła/y::wściekła/y: i jak tu być zadowolonym z 2 godzinnego prasowania :nerd:
 
oj ja też jeszcze muszę wytrzymać ok 3tyg a już tak bym chciała tulić maluszka!!!! ehhh ostatnie tygodnie ciągną się najdłużej, szczególnie że muszę leżeć...a jak patrzę na łóżeczko i wózek to już bym chciała już już!!! ale rozsądek mówi żeby jeszcze poczekał Domiś mój na bezpieczny termin :)
 
Na wywolanie jest dobry zel Durex Tingle. U nas nie wolno go w ciazy stosowac bo wlasnie grozi porodem, ale mamuski juz na koncowce "pomagaja" sobie nim.
Dla mnie nie zbyt przyjemne no ale nam tez chyba pomogl bo na nastepny dzien rodzilam mistrza.

Z malin nie pilam a olejek rycynowy niby biegunke powoduje niz skorcze wiec nawet nie probowalam :-)

a ja z jednej strony bym juz chciala byc po ale z drugiej mam te same obawy co morgaine. Jak ja sobie poradze z 2dzieci itp i najchetniej bym jeszcze zwlekala z porodem...


A u nas juz wiosna przyszla wiec Mitaginka szykuj sie bo dmucham do was :-)
trawke skosilam (wyobrazcie sobie ze bylam pierwsza w okolicy z tym koszeniem i po mnie w ciagu godziny slysze inne kosiarki, jakby czekali na przyzwolenie :-D),
grill zjedzony i zrobilam jeszcze koktajl truskawkowy i wlasnie sacze kolejny kubek w wannie....
Ahhh....
I wlasnie dlategp nie chce rodzic...
 
asiunia ja Cię proszę przestań z tym grillem:sorry: jak nie aenye o śledzikach to Ty o grillu którego uwielbiam!!!
Ale P pojechał mi po mc donalda ( a obiecałam sobie świństw nie jadać:/)
a o durexie nie słyszałam dobrze że piszesz ;-)
 
ja tylko na chwile bo padam na twarz, po ginku był jeszcze market-nóg nie czuje
po wizycie wszystko oki, gin nazwał mnie ciężarówką roku hehe ze wzgledu na idealne wyniki i ktg, a ja sie czuję jak słonica roku.. dostałam skierowanie na cc ale bez terminu na razie bo 29 mam mieć ostatnią wizyte u doktorka no
chyba że sie rozpakuje wcześniej, ogólnie stwierdził że jesli nic sie nie bedzie działo to weźmie mnie do szpitala 1-2 kwietnia i zrobi cc, maleństwo ma już niecałe 4 kilo i wodniaczki-ale to już przerobiłam ze starszym..
widzę że justi i herbatita sa juz mamusiami ehh fajnie że maja juz to za sobą
no i aguHan sie pojawiła- kochana bardzo dobrze Cie rozumiem sama staram się nadąrzyć za swoim prawie dwulatkiem:) którego wszędzie pełno..
a no i byłam w tesco i normalnie w szoku jestem remont jakis zrobili, porobili fajne wystawki szczególnie na dzieciowym,no i asortyment o niebo lepszy jest-np. były podkłady poporodowe 12 szt za 5 zeta niecałe a ja za tuffi prawie 20 płaciłam wrr
sorki ze tylko o sobie ale powieki mi się same zamykaja

acha i anwojku strasznie mi przykro że Cie tak gino potraktował, kurcze najpierw obiecuja a później zapominają tym bardziej że Ty jestes w terminie w którym bezpiecznie mógłby Ci to cc zrobić:wściekła/y: tule mocno

dobrej nocki dziewczyny
 
katia - no przynajmniej mniej więcej wiesz na czym stoisz.
W tesco (pewnie tym na bałutach byłas?) bo tam 2tyg temu widziałam remont, i też mi się podobało jak robią układ. Kiedyś byłam tam regularnie na zakupach, ale odkąd sie przeprowadziłam to mi kompletnie nie po drodze.A poza podkładami są jakieś fajne promocje? (podkłady mam już z rossmana i belli) na akcesoria dzieciowe,ciuszki itp?
 
jeszcze nie spię bo wsuwam ptysia normalnie chyba z rok ich nie jadłam,
acronka no dokładnie na bałutach, teraz robia remont akurat tam gdzie ciuchy są i na srodku są wystawione promocje 50, 70 % ja młodemu dzis kupiłam szlafroczek z tomkiem przeceniony z 60 do 18 zł, a juniorkowi ogrodniczki dżinsowe i kurteczke na wiosnę po 20 zeta za szt, dla dziewczynek jest większy wybór jak wszędzie;) te maluchowe też są tańsze tylko trzeba poszperać, no i bielizna tez jest w promocji sobie kupiłam 2 koszule do karmienia za 44 zł więc ogólnie opłaca sie tam jechać ja tez mam nie po drodze (mieszkam na Retkini) ale lubie tam jeździć
 
reklama
katia smacznego!!! Ja ostatnio też o tej porze wcinałam ptysie :) Faktycznie warto się przejechać (ja z Śródmieścia) ale mam siostrę na Żabieńcu,więc może po weekendzie połączę przyjemne z pozytecznym.Zwłascza koszule mnie kręcą.
 
Do góry