reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

kurcze zmartwilam sie Alexandra.
Ale u Nas nie jest zle przynajmniej u mnie. Wczoraj bylam w 2 szpitalach. Ginekologia super, moze troche mlodzi lekarze ale to pewnie mieli dyzur za kare. Neurologia jakas dziwna, ale moze dlatego ze byla kolo pogotowia i wszyscy z ulicy z bolem paluszka przychodzili. Lekarze tez mlodzi za kare, wiec lepiej w ciagu dnia przyjezdzac do szpitala niz popoludniu.
Caly dzien leze i wlasciwie spie.Jutro juz musi byc ok.
 
reklama
pewnie, że do szpitala lepiej rano, po południu gorzej, a w nocy to już w ogóle porażka
obudzi się personel i lekarz niezadowolony z łaską przyjmie i jeszcze ma pretensje, że się przyjechało...
 
Wzięłam wieczorną dawkę leku i znowu mnie wzięło, trzepie się cała:dry: lezę na łóżku i modlę się, żeby już przeszło, nawet ten isoptin 30 min. wczesniej nie pomógł, rano i w południe było ok, a teraz znowu koszmar:no:
 
ja znowu uwazam ze najgorzej to u nas jest rano. Ludzi jak mrówek! Najlepiej wlasnie poznym popoludniem wieczorem albo w nocy :)

No wlasnie pamietam jak kiedys myslalam o lezeniu w ciazy jako nastolatka i porownywalam to do zywego inkubatora. Teraz jako mama rozumiem ze dla malenstwa jest sie wstanie gory przeniesc tylko zeby bylo ok. Szkoda tylko ze nie zawsze dziecko jest wstanie docenic to nasze "poswiecenie"...
 
baby ciekawe, dlaczego akurat wieczorem Twój organizm tak reaguje...może spytaj lekarza, czy nie możesz na wieczór brać np. tylko pół tabletki? trzymaj się!
 
Wzięłam wieczorną dawkę leku i znowu mnie wzięło, trzepie się cała:dry: lezę na łóżku i modlę się, żeby już przeszło, nawet ten isoptin 30 min. wczesniej nie pomógł, rano i w południe było ok, a teraz znowu koszmar:no:

Trzymaj się niedługo powinny się te dolegliwości uspokoić. Przez pierwsze dni będzie Cię telepać po każdej tabletce a mija bo i tabletka z czasem przestaje działać. Bierzesz kolejną i telepawka od początku....

Zmartwiłam się Alexandrą. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

A ja czekam na gości....
 
jejku, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok z alexandra i jej maluszkiem :-) co ja mowie, bedzie na bank. baby, przekaz jej od nas wszystkich pozdrowienia!

matko, oklaplam totalnie. caly dzien jako tako, na wieczor mega lenistwo mnie ogarnelo. brrr. dobrze, ze conieco posprzatalam etc, bo nie zrobie dzis juz nic.
 
reklama
Do góry