reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

"niunio nie jest optymalnie we wszystko zaopatrzony"- tak pisała wczoraj alexandra. Testy dopplera wyszły nie za dobrze. Wnioskuję, że po prostu coś nie tak z przepływami i np. pępowina nie dostarcza tego, co powinna :(
 
reklama
"niunio nie jest optymalnie we wszystko zaopatrzony"- tak pisała wczoraj alexandra. Testy dopplera wyszły nie za dobrze. Wnioskuję, że po prostu coś nie tak z przepływami i np. pępowina nie dostarcza tego, co powinna :(

Dokładnie o to chodzi, przez łożysko nie przechodzi tyle składników ile potrzeba...
 
Ostatnia edycja:
Też sobie myślę, że to dobrze, że to w Niemczech, a nie u nas... tam opieka medyczna o niebo lepsza. Poza tym to 30-31 tc, tak?To też tragicznie nie jest i z dzidziulkiem powinno być dobrze.
 
Na pewno dostanie kroplówke na rozwój płucek przez te 2 dni i nie powinno byc żadnych problemów, w końcu Oliwer już jest wystarczająco duży i na pewnio wszystko będzie ok
 
znam osobiście dziewczynę, która w 7m-cu właśnie przez cc musiała urodzić i synek jest okazem zdrowia, baardzo mądry i bystry - nawet od niejednego starszego od niego dzieciaczka, na prawde świetny jest
 
ja też znam dziewczynę, która w 29t2d urodziła synka, bo gwałtownie skoczyło jej ciśnienie, nie dało się go zbić i zdecydowali o cc. Łukasz musiał być co prawda 2 miesiące w szpitalu, ale teraz-po roku wszystko jest ok

baby "pożyczyłam" sobie od Ciebie literki ;)
 
Jestem pewna, że z Oliwerem też wszystko będzie ok i będzie okazem zdrowia :tak:
Mitaginko pożyczaj, no problem :-)
 
kurczę, a ja sobie właśnie dziś myślałam że tak się dobrze trzymamy.... ale macie rację skoro Alexandra jest w szpitalu to znaczy że będzie dobrze:tak: ja się najbardziej boję że coś się w domu stanie i będzie już za późno:-(
 
reklama
jeju ale sie przerazilam wiadomocia od Alexandry!:shocked2:

A wy tak nie nazekajcie na opieke w PL bo zaraz poopowiadam o mojej tutaj to wogole sie usmiejecie.;-) Ja np nie wiem czy wogole mi sprawdzali jakies przeplywy bo ostatnie usg mialam w 20tc i jedno w 28 w celu sprawdzenia czy wody i wszystko jest ok. Ale nie wiem czy na przeplywy patrzyli takze nie straszyc mi tutaj bo zachwile znowu bede dzwonic do poloznej w celu wymuszenia badan (oni mnie juz tam musza niecierpieć:-D hahaha).

No ja niby tez slyszalam o pomyslnych rozwiazaniach w 7mc, ale pomimo wszytko mam przed oczami moja "siostre" (taty corka z 2go malzenstwa) ktora w tej chwili ma 3lata a nie chodzi, nie mowi, nie kontaktuje sie bo wlasnie w 7mc wysokie cisnienie jej mamy spowodowalo niezbyt dobry przeplyw przez pepowine i miala awaryjne CC...:-(

Pomimo wszytko wierze ze u alexandry bedzie wszystko ok.:-) Chlopak jest duzy wiec i silny bedzie!:-D
 
Do góry