reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Ja od czasu do czasu mam zgagę ale zawsze wtedy pomagają mi lody(zalecenia położnej). Nie dawno miałam bardzo silne skurcze przypominające takie nieco parte ale nadal nic się nie dzieje :-(. chyba pójdę do ogrodu popracować troszkę to może prędzej maleństwo pogonię.
 
Didi wyprzedziłaś mnie z podzieleniem się szczęśliwą wiadomością z porodówki od Marys!!!!!!

Kurcze a ja byłam akurat po męża i pędziłam szybko ( mam nadzieję ,ze mandatu nie będzie) zeby napisać wiesci od marys ale byłaś pierwsza. :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Oki teraz musze was doczytac!!!
 
Didi wyprzedziłaś mnie z podzieleniem się szczęśliwą wiadomością z porodówki od Marys!!!!!!

Kurcze a ja byłam akurat po męża i pędziłam szybko ( mam nadzieję ,ze mandatu nie będzie) zeby napisać wiesci od marys ale byłaś pierwsza. :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Oki teraz musze was doczytac!!!

haha...a mialam wlasnie wychodzic z domu a tu wiadomosci od bociana :-D:-D
 
U mnie pogoda super!!:-)Sloneczko swieci i jest bardzo cieplo.Mam ochote na spacerek...niestety mezus w pracy a samej nie chce mi sie isc,bo co to za spacer:sorry:
No to mnie dziewczyny uspokoilyscie z tym ktg ale musze koniecznie isc na usg gdzies,bo dawno nie mialam robionego,bo moja gin uwaza,ze juz niepotrzebne:baffled::eek:
A ja za chwile wciagne sobie zapiekanke:-)a pozniej jeszcze na deser bananka i pomarancza no i to wszystko zapije kubusiem:-)

Kurde cos sie tak dziwnie czuje...glowa mnie takjakby boli i slaba jestem.Pisalyscie cos o zgadze i mialam napisac,ze juz daaawno nie mialam a tu dzisiaj sie pojawila:baffled:

Super,ze kolejny maluszek kwietniowy sie pojawil!:happy:

Ciekawe co tam u Asi?
 
reklama
Wróciłam i ja.Z humorem średnio fajnym.
21.gif

Już wszystko pisze.Jeżeli chodzi o moja szyjke to bez zmian.Młody podrósł i waży okolo 3600.
Po od 14-tego mam miec ktg co dwa dni,a jezeli nie urodze nadal to 17-tego mam isc do szpitala.
37.gif
Jestem zła ze tak późno.Chcialam konkretów to mam.
29.gif
21.gif

Nadal kiepsko sie czuje i coś mi tkwi na żołądku.Już myslałam ze bede
450[1].gif
ale nic sie nie dzieje.Moze jakbym sobie zwymiotowala to byloby lepiej.
13.gif
13.gif
 
Do góry