reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ma Dunia moj chlopczyk tez mial w tamtym tygodniu 30 cm a nóżki były tez mierzone,jestem w 22 tygodniu i te wymiary sa odpowiednie, wiec nie ma obaw a im wieksze dziecko tym mniejsze ryzyka choroby:)

 

Załączniki

  • Obraz 756.jpg
    Obraz 756.jpg
    194 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Nie:no: jak jeszcze mieszkalam w Polsce to w Katowicach:tak: ale ty mi tez bardzo przypominasz kumpele ze szkolnych lat:tak:


 

Załączniki

  • Obraz 637.jpg
    Obraz 637.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 28
Cześć, witam się po baaaaaaaaardzo długiej nieobecności :zawstydzona/y:

Bardzo Was przepraszam, wiem, że się martwiłyście...ale tyle rzeczy się działo, musiałam wyszkolić dziewczynę, która zastapiła mnie w pracy, Daria chorowała (ja też) a potem zaczęłam nadrabiać zaległe bieganie po sklepach. No i dzień za dniem mijał.

Teraz jestem na zwolnieniu ale nadal w pędzie, ciągle gdzieś biegam, coś załatwiam a jak już jestem w domu to też ciągle jakieś zajęcie sobie wynajduję :-p

Całuję Was wszystkie gorąco i pozdrawiam

Gabi - daj znać jak najszybciej. Mam nadzieję, że wieści będą dobre :tak:
 
Hej,ja siedze w domku.Zjadłam właśnie omleta z dżemem jagodowym...pycha....mój M pojechał dokupic pare rzeczy do kuchni i zawięść paczki dla pewnej rodizny.Ja na glukoze pójde chyba jutro bo wizyte mam między świętami a sylwestrem.
Gabi trzymam mocniótko kciuk!!!!
 
Cześć dziewczynki.
Witam wszystkie nowe oraz po dłuższej nieobecności:-)
Dziś byłam na wizycie u lekarza i wszystko jest ok.
Mój chłopczyk rośnie sobie zdrowiutko i nie ma żadnych wad. A został przebadany w wzdłuż i wszerz :-)
Teraz waży 430g. A tak się spryciula ułożył ze nie można było mu ładnego zdjęcia zrobić :-(
Ale nic pójdziemy następnym razem to może się uda.
A ja brykam i skacze i nie wiem kiedy się już naciesze wszystkim :-)
Gabi trzymam kciuki za ciebie i córcie.
nenius ciesze się ze sie pojawiłaś. Jak wszysytko podoganiasz to moze będziesz miałą więcej czas. Chodz świeta idą :-)
 
reklama
Do góry