reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

wedlug mojego meza w ciazy na przeziebienie najlepsze jest syrop z cebuli:eek:
Ja tez zrobiłam sobie wczoraj syropek i popijam. Stare skuteczne motety są najlepsze.

ja juz przeziebienie mam za soba i powiem szczerze ze syrop z cebuli rewelacyjnie postawil mnie na nogi, dodatkowo jadlam jeszcze czosnek - dzielilam na male czesci i jadlam z kanapka, szczerze mowiac nie smakowoalo mi to, ale wszystko dla dzidzi :):):) i pilam jeszcze herbatke z miodem i tak domowymi spodobami mi przeszlo :)
Ja też popijam herbatę z cytrynka i miodem, oraz płukam gardło ciepła woda z sokiem z cytryny.
Ale boli mnie nadal :-(
 
reklama
super,ze u Gabi wszystko OK :)
Faktycznie w kwietniu bedzie u nas chyba wiecej chlopcow :)
A skoro o plci mowa to nam ujawnilo sie malenstwo, ktore jest dziewczynka :)
 
SaaRaa gratulacje!! ja wiedziałam ze dziewczynki zaczną się ujawniać.Tylko ze są skromniejsze to troszkę później ;-)

Ja się namęczyłam. Chciałam sobie zapewnić rozrywkę podczas kurowania się w łóżku i przywlec tu komputer. Co się nie okazało takie proste :eek: mimo iż to laptop. Musiałam zdemontować połowę łóżka by podłączyć się do neta i prądu. Ale już jestem i nigdzie się stąd nie ruszam. :rofl2:
 
Cześć dziewczyny
Rzadko się odzywam, co nie znaczy, że was nie czytam. Też się chyba podziębiłam, bo coś mnie trzęsie i katar jakiś się przypętał. Na domiar złego od wczoraj potwornie boli mnie dół kręgosłupa, prawie oddechu nie mogę złapać. Boję się, że sobie nerki odmroziłam, ale sama jestem sobie winna - zamiast siedzieć w domu, to mi się meczu na żywo zachciało. Cóż, chyba jestem od tego uzależniona :sorry: Jeszcze tylko jeden w niedzielę, i sezon się kończy, następny mecz w marcu (mój M. się śmieje, że urodzę na stadionie).
W przyszłą środę będę już ostatecznie wiedzieć, jakiej płci jest moje młode. Na razie wierci się jak wariat i kopniaki rozdaje na prawo i lewo, aż mi brzuch podskakuje.
pozdrawiam
 
Dzień dobry wszystkim :)

Ależ Was choróbska dopadły, ja póki co zdrowa ale to może dlatego, że rzadko bywam dlugo na dworze i nie ma kiedy mnie złapać.
Kurujcie się kochane, leżąc pod kołderkami popijajcie gorące herbatki z cytrynką, syropki z cebuli i mleczko z miodem i czosnkiem. Życzę Wam wszystkim szybkiego powrotu do pełni sił!!!

SaaRaa Gratuluję Córci:-)

A ja wczoraj postanowiłam puścić mojej dzidzi muzykę klasyczną i wiecie co... byłam w szoku, od razu się tak ożywiła ze nawet mojemu M udało się w końcu przez dłuższy czas poczuć ruchy:-D Szczególnie przy takim żywym fortepianowym utworze:-D Wyobrażałam sobie jak tam "tańczy" w brzuszku:-DFantastyczne uczucie:-D
 
hej!
życzę zdrówka choruszkom:happy:

nasza rodzinka odpukać zdrowa - i dobrze, bo ani mleka z czosnkiem ani syropu z cebuli chyba bym nie dała rady przełknąć:baffled: na gardło o ile wiem można stosować tandum verde w areozolu

ja wieczorami po całym dniu pracy ostatnio padam, od jedzenia mnie totalnie wieczorem odrzuca a tu trzeba jeszcze dziecku obiad przygotować na następny dzień

sara, didi - gratuluję dziewczynek:happy: ciekawe czy też do Was dołączę

dziewczyny, a bierzecie jakieś witaminy?, a kwas foliowy - ja nic nie biorę:zawstydzona/y: ale chyba będę musiała żelazo, bo bardzo mi spadło ostatnio i wynik krwi dobrze poniżej normy:eek:
 
Margaret80 powiem ci, ze ja tez wcale duzo nie przebywam poza domem.. a jak juz gdzies wychodze to tylko i wylacznie samochodem;-) dlatego troche dziwi mnie, ze mnie jakies chorobsko lapie.. nio ale wsumie ja zawsze bylam chorowita i jak sie zaczynal sezon to ja non stop chodzilam chora:baffled: teraz dbam o siebie jak nigdy w zyciu a i tak mnie cos lapie.. mezus tez mi cos zaczyna chorowac i juz dzisiaj dostal nakaz pojscia do apteki po jakies specyfiki dla siebie.. on jest troche uparty i twierdzi, ze samo mu przejdzie.. nio ale jak mu powiedzialam, ze on musi tak samo dbac o siebie jak ja, bo jak on bedzie chory, to ja ciagle bede sie zarazala to chyba zmiekl:-) hi hi nio a glowny argument jest taki, ze on przeciez moze leczyc sie lekami, ja nie i jak mnie zarazi to bede przez niego cierpiala;-):-) nio i podzialalo..
 
reklama
hej!

dziewczyny, a bierzecie jakieś witaminy?, a kwas foliowy - ja nic nie biorę:zawstydzona/y: ale chyba będę musiała żelazo, bo bardzo mi spadło ostatnio i wynik krwi dobrze poniżej normy:eek:
Ja biorę cały czas zestaw witamin - Feminatal N, Calcium - bo mnie od mleka i nabiału odrzuciło i Magnez + B6 - bo tak lekarz zalecił.

Malutka bardzo dobrze to mężusiowi wytłumaczyłaś, bo w przeciwnym wypadku rzeczywiście kółko się zamyka i chorowalibyście na zmianę. Kurujcie się więc wspólnie i wracajcie do zdrówka :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry