reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam sie

Naomi wysłałam Ci priv, i jesli tez moge to zmien suwaczki bo masz 3 kolo siebie ustawione i ona rosciagaja bardzo strone...

A ja jeszcze 2 dni i bede meic gosci z PL;-) i w niedziele chrzest... Wklejam fajny przepisik na obiad...

milego dnia
 
reklama
Naomi ..jesli mozesz prosze popraw suwaczki bo bardzo rozciagaja strone w miejscu Twoich postow i dziwnie sie je czyta..utrudnia takie rozciagniecie


Wybacz ale nie rozumie o co ci chodzi:no:Nikt nigdy nie mial takiego problemu.Jak mozesz to napisz mi na priva o co ci konkretnie chodzi i jesli mi sie uda to postaram sie cos na to zaradzic.


Administrator napisal do mnie zebym zbierala przez 2-3 dni zgloszenia osob na watek zamkniety poniewaz jak mu tak kilka razy dzennie wysylam wiadomosc z nastepnymi osobami to troche mu to utrudnia prace bo ma jeszcze tysiace innych spraw do zalatwienia.Wiec od dzisiaj zbieram tylko zg
loszenia i za 3 dni wysle wieksza liste.Prosze wszystkich o cierpliwosc co do dostepu na watek zamkniety.
 
Naomi, a te co maja dostep do watku zamknietego to maja podac swoj nick jeszcze raz na ta nowa liste?
A z tym suwaczkiem to didi chodzi o to,ze masz je Naomi jeden obok drugiego (w jednym ciągu) i rozciaga to strone i tym samym ciezko sie czyta. Wystarcz,ze ten suwaczek "moja corka ma 11 miesiecy...." umiescisz w lini pod zdjeciem. Czyli w edycji wcisniesz "enter" przed adresem tego paseczka.Chodzi o to,zeby przesunal sie on o linijke nizej, wtedy nie bedzie nam strony rozciagał :)
 
Witajcie,
mam termin na 01.04.09, według moich obliczeń ta data się pokrywa. Mam już synka, bardzo chcialabym mieć teraz córeczkę. Jeśli będzie drugi syneczek - będę kochać równie mocno. Modlę, aby bylo zdrowe. Bardzo marzylam o tym maleństwie
pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny w ciąży oraz te które wyczekują na maleństwa;-)
 
Naomi zrobilam "prtscn" strony tak to wyglada : http://images41.fotosik.pl/9/89bc4c303c019483med.jpg suwaczek obol suwaczka ( 3 w rzedzie)

Jeslichodzi o watek zamkniety to przyznam sie ze zapomnialam napsiac priv bo tez mam inne sprawy na glowie, ale zanim wysłałas liste , moglas sie spytac bo nie kazdy pamietala o tym :baffled:a napewni jesli tu pisze to na zamknietym tez by chciala byc... Jestesmy tylko ludzimi, nie bylo by teraz tej sprawy...
Ale nie pisze tego złosliwie...;-)Tylko takie moje przemyslenia...

Zuza Witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Sofik teraz przesadziłaś:-D:-D:-D Naomi miała pytać każdej z nas czy chce do wątku zamkniętego????????????:rofl2: To leży w interesie każdej z nas zeby tam być a nie Naomi. Postarała sie dziewczyna , załatwiła wątek zamknięty i co jeszcze zaproszenia miała rozesłać?????????????????:-):-):-)


Martwie się co z ALKA 303. Wczoraj wieczorem pisała mi, że ma biegunke i wymioty. Bardzo źle sie czuła. Mąż wraca tylko na weekendy. Dzisiaj caly dzień nie daje znaku zycia:-(Już mi przychodzą do głowy czarne scenariusze, że gdzieś zasłabła .............
 
spokojnie, moze alka303 dzis odpoczywa od komputerka :)

A ja w miare ogarnełam dom....uf...
A teraz lece robic ciasto z kremem- krówka :D:D:D:D mniami
 
Witam :)
Dzisiaj lekarz powiedział mi że jestem w ciąży już siedem tygodni:))) Jestem cała happy, to moje pierwsze dziecko :) Boje sie tylko powiadomic rodzicow, ale mysle ze bedzie dobrze:) pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamuski:)))
 
reklama
Do góry