reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ANETUSIA83 trzymaj fason:)

Mnie też przeraża że zaczyna sie sezon przeziębień i innych cholerstw:(
Nasz młody w tamtym roku całą zimę męczył się z katarami (mała przerwa i znowu katar) KOSZMAR:angry:
może w tym roku będzie lepiej:)
 
reklama
A jeszcze jedno! Jutro mam wesele:) W środe:szok: Dziwota co???
I zabardzo nie zaszaleje ale mam nadzieję że mdłości troszkę odpuszczą i najem się smakołyków:)))
A mężuś który jest zapalonym tancerzem weselnym będzie obkręcał teściową haaaaa bo żona nie ma formy do jego temperamentu:)))
A ja za to sie naobserwuje i naśmieję:-)
 
spróbuj może na katar ... wysmarować mu stópki przed spaniem olejkiem kamforowym (zwłaszcza duży palec) i do tego ciepłe skarpety, jak w to mocno .... uwierzyć .... to pomaga:happy:
 
A ja zowu Wam posmuce troszke. Dzisiaj rano poszłam do innego gina żeby zobaczył co tam u mnie się naprawdę dzieje i nic dobrego nie potwierdził. Dzisiaj mały miał 4 mm ale to może dlatego, że na innym sprzecie robione usg, ale dalej jest różnca w wieku 2 tygodni. Gin powiedział, że jemu se wydaje ,że ciąża nie rozwija sie prawidłowo ale cuda się zdarzają. Nie było to podtrzymujące na duchu. Mam czekać jeszcze tydzień i iść na kolejne usg, chyba, że coś się nie dobrego wydarzy przed poniedziałkiem.
Smutno mi strasznie


glowa do gory.. nie denerwuj sie..ja jak bylam na pierwszym USG to bylam w 6 tyg wedlug OM a USG poazalo 3 tydz..i widzialam tylko sam pecherzyk..wszystko zalezy od zaplodnienia kiedy mialo miejsce,...:tak: a ten lekarz co powiedzial ze wygada mu na nieprawidlowy rozwoj ciazy to chyba jakis debil.. bedzie dobrze zobacz moja ciaza jest mlodsza prawie 3 tyd.. poczekaj jesczze troszke jak widzialas pulsujaca zyle to znaczy ze serduszko bije a bynajmiej tworzy sie wiec jest wszystko ok :tak:
 
Niktosiaaa kurde, rzeczywiscie smaka zrobilas wrrr;-)moze jednak jakis obiadek zapodam, chociaz nawet robic nic mi sie nie chce...wrzuce chyba pierogi z jagodami....
Agi nie martw sie, lekarze czasami potrafia dobic, najwazniejsze to nie stresowac sie na zapas, mysl pozytywnie, to jest najwazniejsze!!!!

Jade dzisiaj na USG, moze cos dobrego mi powie...poki co tyle, ze sie coraz mniej w moje ulubione gacie z dresu mieszcze, same gacie pol biedy, ale maja taka smieszna gumke i coraz gorzej mi przez tylek przechodza...pewnie jak wszystkie kobiety w mojej rodzinie przytyje przynajmniej 20 kg;-) Mam sie cieszy, ze w koncu dobrze wygladam, jutro bede miala wage, pewnie sie zalamie jak na nia wejde...
 
Agi- kochana, nie martw się za bardzo, jeszcze nic złego nie wiadomo, bądź dobrej myśli, może po prostu zaszłaś w ciążę ciut później i tyle.

Skunkanka- zdaj relację z usg.

Didi- ale mi narobiłaś smaka na te gołąbki, normalnie się oplułam, jutro robię.Koniecznie.Dzisiaj mam karkówkę w sosie ,mizeria i ziemniaczki.

Lulka- baw się dobrze na weselu i życzę Ci dobrego samopoczucia.

Koga ja moim dziewczynko też zawsze smarowałam stópki jak były przeziębione i to na prawdę działa, parę dni i po chorobie.

Zmykam teraz do obiadku bo już niedobrze mi się robi z głodu.
 
Dziewczyny a znacie przepis na placki cygańskie? Słyszałam jak sąsiadki o nich rozmawiały:-) Jeżeli dobrze kojarzę, to chyba placki ziemniaczane z mięsem mielonym. Bo takiego mam smaka...................Ale nie wiem jak to mięso doprawić i z czym.
 
agi28 nie martw sie...moze dzidzia narazie jest zbyt malenka,aby cokolwiek powiedziec....poczekaj do tej najblizszej wizyty. Miejmy nadzieje,ze wszystko sie wyjasni na plus :) trzymam kciuki za Twoja kruszynke!

A ja dzis mam luxus...moj M robi mi obiad za kare ;) tak mnie rano wyprowadził z rownowagi...ze jakby nie ma juz wyjscia i musi odpokutowac ;)
 
reklama
do placków cygańskich robisz duży placek ziemniaczany dla jednej osoby i składasz go na pół a do środka robisz coś w rodzaju gulaszu,można z warzywami, papryką, kukurydzą, na ostro albo nie, jak kto lubi. Na wierzch po złożeniu placka polewa się go kwaśną śmietaną 18%.
 
Do góry