reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

No właśnie chodzi o te osoby które już mają dzieci i orientują się co jest dobre. Nie wiedziałam gdzie mam napisać do jakiego działu. Słyszałam, ze tutaj w miesiącach najlepiej odpisują i warto się pytać po kolei w każdym miesiącu.
 
reklama
Pisałam z tym samym zapytaniem do forum kosmetycznym.
Napisali, ze się na tym nie znają mam napisać na forum dla dzieci.
Tam najbardziej mi doradzą co mam kupić z tych kosmetyków dla dzieci.
Które są wskazane do moje cery. Dlatego napisałam tutaj.
 
Ja sie nie znam w ogole. Jesli zadasz mi te same pytanie za jakies 7 miesiacy, to pewnie bede w stanie Ci odpowiedziec :D Poki co wiem wszystko na temat usg itp ;)

A ja dzis po 2 juz wizycie... lekarz powiedzial,ze ciaza rozwija sie prawidlowo i sobie dobrze rosnie. 16 wrzesnia mam 2 usg z moim M :)
Odebralam wyniki krwi :D Wszystko w normie :D:D:D ciesze sie bardzo :D
 
Niktosiaaa super, cudowne wiadomości:-) Czułam, że będzie dobrze:tak:

Jak ja bym już chciała zobaczyć i usłyszeć bijące serduszko mojego szkraba, muszę czekać jeszcze tyle czasu (22.09)....:-(

Ja musze czekac do 25 wrzesnia, chyba ze sie wybiore 14 wrzesnia do polskiej kliniki...;-) Tez sie juz nie moge doczekac...


Ja własnie wrocilam z placu zabaw- córa sie wyszalała , słoneczko swiecilo...


SaaRaa super ze z Fasolka wszytko dobrze i wyniki badan ok...
 
Uff, wkońcu chwilka spokoju...
Witam drogie panie. naskrobie tylko cos szybko, a poczytam Was jutro może będę miałam trochę więcej czasu (hahaha)
Byłam u gina, wszystko jest super USG zrobił i dzidzia urosła już do 1,5cm :-) a dwa tygodnie temu była jeszcze 0,5 cm - szok ;-)
Pytałam o coś na mdłości i powiedział mi że póki sa takie ze da się to przeżyć, to nie należy faszerować się zadnymi prochami, bo jednak wszystko wpływa na fasolkę - szczególnie do 12 tyg.
Wyliczył mi dzisiaj termin na 4.04 - bardzo śmieszne - chciałam żeby od razu dodał dwa tyg, żeby mnei musiął się denerwować, ale tylko się uśmiechnął. Z Krzyśkiem tez termin miałam na 4.02 a raczy ł się urodzić 19.02. - pod koniec to juz był obłęd, a mąż miał mnie dość, bo co wieczór ryczałam dlaczego moje dziecie nie chce się urodzić ;-)
W każdym razie w karcie wpisał mi 4.04 i stwierdził że gdyby się okazało że dziecie będzie równie wielkie co Młody (5000g) to będą mnie ciąć i wtedy nie bede musiała tak długo czekać ;-)
Zadnych prochów oprócz kwasu foliowego nie dostałam.

Ok, wracam do pracy. Miłego wieczoru i spokojnej nocy.
 
Niktosiaaa, no widzisz, wiedziałam że to nic groźnego, i aby tak dalej.

Dziusia, super dzidzia rośnie, Nie wiem jak Ty urodziłaś 5 kg synusia, podziwiam.

Sofik, ja tak jak Ty do około 20 września muszę czekać na kolejną wizytę u gin i na usg, jak ten czas się dłuży, nie??

Saaraa, to chyba najszybciej z nas tutaj urodzisz.

Ja czuję się coraz lepiej, już nawet mdłości mam mniejsze, i nie muszę tak często jeść.

Dzisiaj kupiłam sobie super spodenki ciążowe, rybaczki dżinsowe z pasem na brzucholek, jaka ulga od razu, swobodnie mi się oddycha i podobno mają mi wystarczyć do końca, zobaczymy.

Słodkich snów.
 
Chwila spokoju :)
Mały usnął a dzisiaj był wyjątkowo aktywny bo od 6 rano aż do 20. Przy mojej senności to cała wieczność. Jutro odbieram wyniki BHCG zobaczymy co wykażą, bo mój ginekolog powiedział że mam sie zjawić z tym badaniem. A wizyta dopiero w czwartek nie mogę się doczekać.Szkoda, że tutaj tak cicho o tej porze. Może jutro uda mi się wcześniej usiąść.A teraz pora na zasłużony odpoczynek.
Pokhara super że mamy ten sam termin. Pozdrawiam i trzymaj się zdrowo.
 
Gosiaczek - przy pomocy skalpela ;-) Próbowałam sama, ale niestety trochę się owinął pępowiną i bardzo spadało mu tętno przy parciu, więc nie chcieli ryzykować.
 
reklama
Do góry