reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

Alka fajnie ze mezus sie ucieszyl,szkoda ze nie moglysmy zobaczyc jego miny:laugh2:

U mnie tez zaczelo wlasnie padac i tez jakas taka senna jestem.Nic mi sie nie chce,a musze sprzatnac lazeinke i mam jeszcze prasowanie.

Trzymajcie sie dziewczynki.

 
reklama
ja tez dzis senna a pracy ful...konczymy remont w mieszkaniu, własnie robie obiad, godzinkę temu zamówilismy nowe meble-koszty mnie przerażają- ale chatka będzie przyszykowana na przyjscie maluszka
czytam na forum babyboom, że do 12 tygodnia ciąża moze sie nie wykształcic czy obumrzec... wole o tym nie myslec ale to samo mi do głowy przychodzi- jak myslicie często sie to zdarza?jakie jest prawdopodobienstwo?
póki co oglądam zdjęcia kobiet w ciąży i małe bobasy co by sie pozytywnie nastawic :)


 
Sofik tutaj podobnie wychodzi w przeliczeniu. Narazie, odpukać, nic się nie dzieje, więc może jakoś wytrzymam!

Alka ja też się naczytałam takich rzeczy różnych i się boję.
Najczęściej poronienia właśnie w I trymestrze się zdarzają. Teraz powinna przypadać kolejna @, więc uważam na siebie jeszcze bardziej niż zwykle. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę tuliła moją zdrową dzidzię. Tobie też tego życzę! Musimy być dobrej myśli i się pozytywnie nastawiać! :)
 
Cześć :-)

Sylwia, podziwiam Cię za postawę :tak:. Pzytulam mocno :tak:

A ja wpadłam się w zasadzie tylko pożegnać bo wyjeżdżamy na urlop :-D, tak więc do poczytania za jakieś 2 tygodnie!
 
dobry wieczor:-)

moge do Was dolaczyc? prawdopodobnie rowniez bede kwietniowa mama:-) Nie ciesze sie jeszcze zbytnio,bo wiem,ze roznie moze byc, i jak na razie strach od radosci silniejszy, ale tak niesmialo i pocichutko powoli zaczne z Wami pisac,jesli nie macie nic przeciwko:tak:
 
O witam nową kwietniówkę:-D
Zielono mi
[*] dla Twojego synka. Oby ta fasolka troszkę radości wniosła w Wasze życie.
Buziaki.Pa.
 
reklama
Do góry