reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

a ja mdłości mam od 12 do 23 z małymi przerwami.
Dzisiaj idę do fryzjera na farbowanie kudłów i popytam moja fryzjerkę co o tym wszystkim sądzi??

We wtorek byłam na usg po plamieniach ( ale o tym juz pisałam) i widziałam tylko pęcherzyk ciążowy ( 5 tydzień i 3 dni). Lekarz powiedział, że jest dobrze zagnieżdzony, ale musi potwierdzić ciąże z zarodkiem Na nastepne usg jestem umówiona dopiero w pierwszym tygodniu wrzesnia, bo gin sobie urlop robi.
W który tygodniu wy widzałyście już swoje malenstwa?
Ja bym chciała jak najszybciej żeby się nie denerwować, może pójdę do innego na usg tylko pytanie kiedy będzie widać:confused::confused::confused:????
 
reklama
witam. dopisuję się do tego miłego wąteczku:-) 10.08.08 ujrzałam na teście dwie kreseczki:-D jestem bardzo szczęśliwa:-) według kalkulatora czas porodu przypada na 23,24 kwiecień 2009 - 10 dni po moich urodzinach:tak: mój najwspanialszy prezent:-)

witaj Paulinkus, gratuluję 2 kreseczek:)), podobnie jak ty też będę miała prezent pourodzinowy bo termin mam na 6 kwietnia a 24 urodzinki 3 kwietnia
 
hej hej

PAULINKUS witaj :-) gratuluje
AGI28 u mnie poprzednio serducho bylo widac po 7 tygodniu, moze widac wczesniej, ale nie znam sie az tak :tak:no i to chyba tez zalezy od dzidzi

a ja znalazlam ciazowe dolegliwosci, (a tak sie chwalilam ze luzik mialam absolutny) - chce mi sie znow spac bardzo i dziasla mi zaczely krwawic :dry:, w poprzedniej ciazy tez tak mialam, przestaly jak urodzilam ... co do zakazanych rzeczy, shushi tez nie wolno, bo to surowe mieso, a ja nie skumalam poprzednio i pare razy jadlam, kawe pije, bo nie przezyje bez, ograniczylam do jednej z rana :tak:

milego dnia
 
do listy produktów niemile widzianych dorzucam wam herbatę z liści malin i hibiscusa - może działać poronnie (ale pewnie po wypiciu w ogromnych ilościach i w 1 przypadku na 1.000:sorry2:)

Nawet nie wiedziałam tego:-) Dobrze, że takiej nie piję bo pewnie teraz bym się załamała;-)


Próbowałam wstawić sobie suwaczek,ale jak już zrobiłam taki jak chciałam to niewiem który link skopiowac i gdzie wstawić :zawstydzona/y:

Potrzebujesz BBcode. W ustawieniach masz opcję "edytuj sygnaturę" i tam wklejasz kod w w to drugie okienko. Zanim klikniesz na "zapisz zmiany" radzę kliknąc na "podgląd" żeby upewnic się, że się udało. Jeśli tak to potem "zapisz zmiany" i gotowe:-) Powodzenia:-)



Ja bym chciała jak najszybciej żeby się nie denerwować, może pójdę do innego na usg tylko pytanie kiedy będzie widać:confused::confused::confused:????

Ja jestem bardzo niecierpliwa i pewnie byłabym juz u jakiegoś lekarza:tak: Ale nie mam zielonego pojęcia czy widac już bijące serduszko:-)
Ja muszę poczekac jeszcze kilka tygodni i będę mogła słuchac bicie serduszka codziennie:tak: Mam takie urządzenie:-)



witaj Paulinkus, gratuluję 2 kreseczek:)), podobnie jak ty też będę miała prezent pourodzinowy bo termin mam na 6 kwietnia a 24 urodzinki 3 kwietnia

Może się uda:tak::tak: Moja siostra urodziła przed terminem ale w swoje urodziny:-) Nigdy nic nie wiadomo;-)


hej hej ... co do zakazanych rzeczy, shushi tez nie wolno, bo to surowe mieso, a ja nie skumalam poprzednio i pare razy jadlam,

ja tak miałam z serem pleśniowym:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Dużo nas się juz uzbierało:-) Przydałby się osobny wątek z listą kwietniowych mam:-)
 
sylwia.m mogłabys napisac cos wiecej o tym urzadzeniu do sluchania serduszka ???
AGI28 u mnie było juz slychac w 6 tygodniu i 6 dniu :) poczekaj cierpliwie :)
 
reklama
Niktosiaaaa.....:nerd: nie wiem co powiedziec,a raczej napisac....
[*]
jestem w szoku...
Boze....zycie czasem jest tak okrutne...szok :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry