reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

nie ma co sie nastawiac na terminy wyznaczone poniewaz i tak to nasze dzidzie maja ostatnie slowo i to one decyduja kiedy wyjda.
dzis na obiadek kotlety sojowe z ziemniaczkami
 
reklama
Witam dziewczynki w to piękne wiosenno-letnie popołudnie! Mam do was pytanie, jak jest u Was z przyjmowaniem witamin? Mi lekarz od początku ciąży zalecił Feminatal ze wzgledu na kwas foliowy, a od 20 tygodnia jeszcze dodatkowo kompleks witamin dla kobiet w ciąży (biorę Falvit M). Teraz jestem w 37 tygodniu i tak się zastanawiam czy nie wystarczyłby sam Falvit. Jak to jest u Was? Co bierzecie?
 
Madzia klucha ma rację...my patrzymy na termin...a dzieci maja swoje plany hihi:-)

choc ja bym chciała na ten wekend urodzić ale czy da rade? no zobaczy się.;-)
 
Zuziunia poiem ci ze dzisiaj czuje sie tak jakbym wogole nie byla w ciazy.Mam sporo energii.Pobolewa mnie troche kregosłup.Ginka stwierdzila ze caly czas to samo od 2 tygodni czyli szyjka prawie zgladzona i rozwarcie na dwa palce.Nic sie nie dzieje wogóle.Żadne przyspieszacze nie pomogly.
Osa a ty wysłałaś tego bocka do mnie o Olsztyna a on do Dziusi zabłądził.No tak nasze osiedla bardzo blisko,ale to ja juz chcialam a ona po świętach:wściekła/y: ech...chyba ten bociek mnie nie lubi.Już wszystkie które znałam z podobnym terminem z Olsztyna rozpakowane a ja jeszcze nie:wściekła/y::wściekła/y:
Jak to czoraj ginka powiedziala : nie ma co rozmawiac z dzieckiem trzeba mu nakazac.hihihihi.
 
hejka..ja na chwilke

po wizycie ok..
dostalam nowa karte..wracam do domu i patrze a przyslali mi moja a co zapodziali..hehe

a wiec tak za tydzien wizyta w szpitalu chyba ze bedzi emnie bolala blizna to mam przyjsc szybciej..ale juz beda mieli mnie na obserwacji...nawt na nastepnej wizycie zbadaja mnie ginekologicznie bo bylam w szoku bo oni tu tylko macaja

i jak juz bedzie wszystko gotowe to prawdopodobnie juz mnie zostawia w szpitalu...
 
ano właśnie- terminy terminami a dzieci wyjda kiedy beda chciały

dzisiaj odebrałam sms-ów milion pięćset sto dziewięćset i mam dosc........jak to nie urodziłaś? Czy ludzie sa aż tak popieprzeni żeby nie zdawać sobie sprawy ze trzebaby czasem w jęzor sie ugryść. Ja już nerwów nie mam do rodziny. Przecież powiedziałam im ze dam znac jak urodze. To tak ciężko czekac na sms-a???????????
Najgorsze ze chodzic ie moge, mam strzasznie wielki brzuch i nogi nie daja rady go udźwignąć. Przeszłam sie troche ale bardzo mnie nogi bola
 
reklama
Witam się cieplutko popoludniem:-D

ide dziewczyny na spacer bo mnie nerwy rozwalają
a jak znajde tego skur....a bociana to mu te czerwone nogi z d..y powyrywam:crazy:
sie ptaszysko na kalendarzu nie zna- to ja go naucze poprawnie daty czytać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Zabiłaś mnie tymi pogruszkami kobieto:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dziewczynki,wpadlam tylko a chwilke zeby sie pozegnac.Dzis jade do szpitala i jutro cc (o ile nie bedzie dluga kolejka do cc).W najgorszym razie w piatek maly sie urodzi ale licze na jutro:tak:
wzielam pare Waszych numerow wiec jak cos bedzie to napisze;-)

trzymajcie sie kochane i o kciuki poprosze

Trzymam trzymam mocno zaciśnięte!!!

A u mnie po staremu tylko karmię,przewijam i karmię....nie jest tak tragicznie dziś się wyrwałam SAMA na zakupy!!!!Tina z babcią została. Idę pakować torbę bo idziemy z małą do koleżanki:-):-)(nareszcie do ludzi!!!!!)
 
Do góry