reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię

reklama
Dziewczyny mam zabawki których chcę się pozbyć. Część za darmo, za drobne i trochę więcej. Na all coś nie szło, więc pokazuję tutaj.
- autko jest już zarezerwowane.

-grzechotki canpola zapinane na rzepik, można przypiąć dziecku na nadgarstki albo na kostki stópek. za darmo

-pianinko fisher price(brak jednej trąbki, nie odbijający jeden klawisz ale to kompletnie nie przeszkadza w uzywaniu)(małpka tańczy i obraca się, po naciśnięciu, poruszeniu instrumentu trąbka, gitara, pianinko, bęben włącza sie do melodii dźwięk danego instrumentu, 3 tryby grania, dwie głośności, platformę można opuścić lub podnieść, mata a konkretniej miejsca z łapkami i stópkami też uruchamia taniec małpy czy całą zabawkę w momencie kiedy jest ona w stanie czuwania.) Zgubiły nam sie śrubki mocujace matę, zeby nie wyłaziła spod nóg, ale to też niczemu nie przeszkadza a może ktoś sobie dopasuje jakieś. 30zł

-pingwinki do wody, małego pingwinka wyciągasz na sznureczku i mechanizm zaciąga go z powrotem na grzbiet matki. Źle to producent wymyślił bo wcale to to nie pływa ale dziecko pobawić się może 5 zł.

-grzechotka fajna, ma wiele funkcji-za darmo

-kapcie mother care, grzechoczące główki, nie używane. 10zł

-kluczyki fp. niebieski wydaje dźwięki 15zł Taka kwota bo za 9zł kupiłam do nich nowiutki zestaw baterii.

-mata piknikowa 115x145 cm od spodu materiał nieprzemakalny idealna na wypady na trawkę czy piasek. Można spokojnie prać w pralce. 20zł

-piesek z grzechotką w brzuszku mother care. na głowie rzep, można przyczepić np do maty za darmo

- z kolejnego zdjęcia tylko króliczek dzwoneczek już został tiny love, ma praktyczny klips, przyjemny dzwonek w plastikowym tułowiu, szeleszczące nogi. 10 zł.

-stoliczek mocno używany, dostaliśmy od sąsiadki za darmo więc wydajemy dalej za darmo.








Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
czesc dziewczyny mam do sprzedania butki moga slkuzyc jako kapciuchy rozmiar stopki 17 cm .prosze o kontakt na ewabok@onet. IMG_20120606_190724.jpgIMG_20120606_190733.jpg
 
Hej hej, mam do sprzedania ciuszki dla dziewczynki 0-9 mca w bardzo dobrym bądź idealnym stanie, leżaczek bujaczek fisher price'a ten z lwem oraz wanienkę. Szczegóły i zdjęcia na prv :-) Pozdrawiam
 
Kupię używany, bezwypadkowy, zadbany fotelik samochodowy 9-25 kg lub 9-36 kg bez isofixa. Jeśli któraś z Was ma na zbyciu, albo zna kogoś, kto chciałby sprzedać to poproszę info tutaj albo na priv. Wielkie dzięki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam do sprzedania ubranka do chrztu
pierwsze niestety bez czapy i butków, bo gdzieś mi się zapodziały (są na pewno tylko nie mam pojęcia gdzie) za 20zł tj. krótkie spodenki i kamizelka. Rozmiar 68
Zobacz załącznik 489073
i drugie, zimowe za 40zł rozmiar 62 - ocieplane: spodenki, kurteczka i czapka + koszula, krawatka, kamizelka i butki (10cm)
Zobacz załącznik 489074Zobacz załącznik 489075
+ koszty wysyłki
 
Do góry