reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

reklama
Za mną natomiast ostatnio chodzi żurek, i chyba się zmuszę do zrobienia go, a tak to cały czas mogę jeść serek twarogowy ze szczypiorkiem^^
 
u mnie smak a owoce...w roli głównej winogrona i nektarynki:D Numer dwa to kanapki z pastą z soczewicy zielonej i pasztetem a na hast food-y nie mogę nawet patrzeć,podobnie z mięsem...za wyjątkiem magicznego pasztetu:)
 
w ogole mnie ogórki w ciąży nie ciągną.. mąż teraz szuka sposobu żeby mnie podtuczyc, bo po ostatnim ważeniu u gin wyszło ze 3 kg schudłam :sorry2:
 
Betina czasami zdarza się, że kobieta spada na wadze, wierz mi że na pewno przybędzie Ci co nieco w tym drugim i trzecim trymestrze. Ja nadal kg na plusie, póki co apetyt na wszystko jest, gdyby nie mdłości to pewnie bym jadła na okrągło a tak to po prostu nie zawsze mogę. Rozmów z muszlą od tamtego czwartku brak, choć dziś mnie znów nabierało z rana.
 
w ogole mnie ogórki w ciąży nie ciągną.. mąż teraz szuka sposobu żeby mnie podtuczyc, bo po ostatnim ważeniu u gin wyszło ze 3 kg schudłam :sorry2:


Betina to możemy sobie przybić piątkę bo ja jestem na -4 i pomimo tego,że już 16 tydzień to nadal apetytu brak...mam znajomą,która w ciąży przytyła tylko 3 kg a bobas urodził się zdrowy więc jakoś wagą się nie stresuję:-)
 
ala-84 tylko 3 kg??? wow w szoku jestem...,
Choć moja znajoma jest teraz w 7 m-cu i przybrała na wadze aż 2 kg więc do zrzucania niewiele będzie miała :-)
 
Ostatnia edycja:
3kg???? Wow a Ona w ogóle dziecko miała czy małego tasiemca?:-D
Biorąc pod uwagę, że same dzieciątko ma ok3kg, wody płodowe plus łożysko drugie tyle jak nie więcej, zawsze trochę wody plus dodatkowa krew to większość kobiet po porodzie od razu 10kg traci
Tak więc faktycznie schudła 7kg co raczej zdrowe nie jest więc dobrze że z dzieciaczkiem było wszystko ok.

Ja ostatnio do jadłospisu włączyłam naleśniki z białym serem i dżemem...mniam
Jednak z apetytem nadal marnie, jem jak już zaczyna mnie mdlić z głodu, naleśniki spróbowałam bo Mężowi robiłam.
Generalnie jakoś nie narzekam choć fajnie by było od czasu do czasu zjeść coś z prawdziwą ochotą
 
reklama
O ja mogłabym jeść co chwilę niestety, od kilku dni mam taki apetyt że ledwo skończę jeść to już mi w brzuchu burczy. Zaczynam się martwić że się to źle skończy dla mojej wagi. Nawet w nocy się budzę z głodu i zaczyna mnie mdlić. A przemiana materii tak mi przyśpieszyła że rano biegiem do WC :szok:

Wczoraj naszło mnie na kisiel i zrobiłam na soku z owoców zamiast na czystej wodzie, pyszny był.
Szczebiotka ale mi smaka na naleśniki narobiłaś chyba dziś wieczorem zrobię tym bardziej że świeże drzemy od mamy przywiozłam, mniam...
 
Do góry