reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

reklama
A ja dzisiaj w końcu uraczyłam się surówką z kiszonej kapusty :D pół miski zjadłam jeszcze przed obiadem heh.

No i łazi ostatnio za mną natrętnie coś okropnego... paskudnego... a mianowicie Big Mac z frytkami :zawstydzona/y: niestety wynik mieszkania przy mc donaldzie. Co idę do sklepu to przechodzę obok i się do mnie uśmiechają z tego plakatu i nie wiem jak długo jeszcze dam radę się opierać :p ale może jak raz zjem to się mój Bobek nie obrazi że mamusia sobie pofolgowała ;)
 
jotka to możemy sie zamienić, ja z kolei nie moge patrzeć na fast foody, w ogóle na smażone i ciężkie jedzenie, nie wiem czemu wczesniej nie miałam z tym problemów :-p

Ostatnio mam smaka na ogórki kiszone ale takie soczystee i dobre, i wszystko co zamarynowane w occie z wyjątkiem ogórków bo za nimi to nigdy nie szalałam. Dziś jadłam papryczki chili w zalewie octowej, boże co za smak, aż bym zjadła wiecej bo zjadłam tylko 2, ale boje sie konsekwencji jak pójde potem na kibelek :-) tata sie ze mnie smieje że na bank chłopak bo pikantne jem ale ja raczej jem bo octowe nie bo pikantne :-p tak czy siak, niebo w gębie
 
ja juz sie nie moge doczekac zeby czuc taki prawdziwy glod jak sprzed ciazy i najesc sie ze smakiem, zeby czuc ciepelko w brzuszku, a nie mdlosci:)
pierwsza rzeczy jak mdlosci mina bedzie pizza wlasnej roboty, albo meza:)
 
Dzisiaj Mexyk ... w żołądku. Najpierw zjadłam 4 kostki czekolady z orzechami, za 5 minut śledzia w śmietanie, popiłam herbatą i.... znów 2 kostki czekolady. Jakoś nie czułam problemy w różnych smakach tych produktów. Organizm szaleje :):rofl2::rofl2:
 
A teraz moge jesc tylko pomidory. Najlepiej malinowe. Z cebulką, w postaci zupy, same badz z chlebem lub makaronem. Duzo soli do tego. Kiedys bym dodała chetnie oliwe i pieprz, a teraz zupełnie nie mam takiej chęci. Kolejna rzecz to jeżyny, ale takie dojrzałe i slodziutkie. Z dziwnych rzeczy to chodzi za mną kogutek z Kazimierza Dolnego.
 
reklama
Do góry