reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

29 maja Asia_77 - scratching....oby przyniósł efekt
30 maja zula - owocna punkcja
31 maja joasia2906 - scratching

Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
04 czerwiec 2013 - Kinga_1 - wizyta u diabetologa - przygotowanie do udanego IVF
Czerwiec może joasia2906 - udane crio

05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
06 czerwca masia123 - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Sierpień/Wrzesień - Kinga_1 - udane IVF - jestem w ciąży
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków

Wrzesień (może) Lilia♥ - przygotowania do crio
 
reklama
No więc tak co do leków to mam brać ultrogestan3 x1, encorton 2x1, fraxiparine 1x1 i acard 2x2. Ten estradiol to jest z poniedziałku. A ja się czuję całkiem dobrze, nie mam nabrzmiałego brzucha ani specjalnych bóli, ale zaczynam się martwić bo to może dopiero początek.
 
milagros mam podejrzenie PCOS, a ty brałas jakies leki na tą hiperkę? Ja nic specjalnego nie dostałam. Objawy miałas od razu po punkcji?
 
Fusun, sama już nie wiem . Muszę poczekać aż przyjedzie mój M bo cala moja historia choroby pojechała z nim samochodem. Ale wydaje mi się że to było 10 000, a poprzednie miałam 2300.
 
milagros mam podejrzenie PCOS, a ty brałas jakies leki na tą hiperkę? Ja nic specjalnego nie dostałam. Objawy miałas od razu po punkcji?

U mnie hiperka przyszla z beta. Rozkrecilo sie wraz z ciaza i wtedy estradiol mi skoczyl do 8 tys. Na to lekarstwo? Nic mi nie dali, na kroplowke chodzilam a im bardziej bylam w ciazy tym wieksza hiperka. Wiem ze daja dostinex ja dostalam raz przed transferem ale to mi nic nie pomoglo. Moze przy ciazy juz tego brac nie mozna... Nie wiem. Pij duzo wody zeby hormony wyplukac z organizmu.

Ale to dziwny ze cie nie boli i nie masz wielkiego brzucha.. Pewnie w innych jednostkach mialas podane...
 
Czesc Dziewczynki,

Buziulek
, bardzo mi przykro :-(

Z ta adopcja zarodka , to zlodziejstwo w bialy dzien. Fusun ma racje , klinika zarabiaja podwojnie. Mnie to od razu krew zalewa jak widze,ze ktos wykorzystuje materialnie cudze nieszczescie.:wściekła/y:


POchwale sie Wam,ze bylam dzis na usg i natrafilam na cudowna pania doktor, ktora z pasja przeprowadzila badanie dokladnie nas o wszystim informujac.
Wszystkie parametry sa w normie. Bezproblemowo doszukala sie plci. :-) Wiemy w koncu co sie kryje w brzuszku :-) Bedzie dziewczynka :-) Dosc duza bo 310g i juz jest wagowo ponad norme.

POzdrawiam Was serdecznie i zycze mileo wieczoru!!!
 
Agapl13 - cudne wieści. Gratuluję :-) Będziesz miała swoją małą księżniczkę :-D Mi się też marzy takowa.

Nika85
- to masz w normalnych jednostkach. Ja nigdy nie miałam tak mega wysokiego ( chociaż ja akurat nie jestem dobrym przykładem do porównywania w tym temacie). No, ale inne dziewczyny stąd też nigdy nie miały tak wysokiego wyniku mimo dużej ilości oocytów pobranych. Może skonsultuj ten wynik z lekarzem jeszcze raz? Bo jest on jakiś nie taki.
 
reklama
Do góry