reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

darii - mam trochę czasu do mojego crio, więc postanowiłam sprawdzić to co mnie jeszcze niepokoi, żeby później nie mieć do siebie pretensji, że coś zaniedbałam. Kiedy wybierasz się na USG, żeby zobaczyć swojego bąbelka? Dzięki za kciuki, pozdrawiam.

zula - ja tylko mam nadzieję, że to nie jest ten na trzy litery :-( Nawet nie chce tego głośno wymawiać. Bo jak będzie endometrioza to przecież z nią da się żyć i nawet zajść w ciąże. Dziś byłam pierwszy raz oddać mojego gluta do badania :-D Byłam w nowej przychodni, gdzie jest rejestracja na korytarzu do laboratorium :baffled:
Stoję w tej kolejce, stawiam mojego gluta na okienku i robię się purpurowa ze wstydu. Teraz mi się chce śmiać, ale rano wcale mi nie było do śmiechu. Po południu odbieram wynik i już mam stresa. Następne oddawanie gluta w piątek i poniedziałek. Tak TSH jak najbardziej jest potrzebne do transferu.

Joasia2906 - no to w piątek trzymam kciuki za Twój scratching, życzę Ci, żeby nic a nic Cię nie bolało :tak: Napisz po jak się czujesz. W piątek jestem w rozjazdach, ale w międzyczasie będę wpadać, żeby zobaczyć co i jak się dzieje na forum.
 
reklama
Hej dziewczyny ja juz po punkcji. Pobrano 12 pęcherzyków z czego 7 jest dojrzałych komórek. Jutro będą dzwonić jak z zapłodnieniem. Tansfer w sobotę albo w poniedziałek, w zależności jak będą się dzieliły.
Ale przeraża mnie mój estradiol ponad 10 000 skąd taki się wziął ?????
 
Nika a jaki miałaś estradiol przed punkcją? Wydaje mi się on wysoki choć jestem zielona w tym temacie. Wynik za to super:-) a jak się czujesz? Co Ci kazali brać - chodzi mi o leki...
 
Hej dziewczyny ja juz po punkcji. Pobrano 12 pęcherzyków z czego 7 jest dojrzałych komórek. Jutro będą dzwonić jak z zapłodnieniem. Tansfer w sobotę albo w poniedziałek, w zależności jak będą się dzieliły.
Ale przeraża mnie mój estradiol ponad 10 000 skąd taki się wziął ?????

Twoj estradiol jest ogroomny. Jestes pewna? Masz pcos? Ja przy 6000 mialam hiperke juz...dobrze sie czujesz?
 
Hej dziewczyny ja juz po punkcji. Pobrano 12 pęcherzyków z czego 7 jest dojrzałych komórek. Jutro będą dzwonić jak z zapłodnieniem. Tansfer w sobotę albo w poniedziałek, w zależności jak będą się dzieliły.
Ale przeraża mnie mój estradiol ponad 10 000 skąd taki się wziął ?????

Twoj estradiol jest ogroomny. Jestes pewna? Masz pcos? Ja przy 6000 mialam hiperke juz...dobrze sie czujesz?
 
Nika85 - a Ty nie masz hiperki? ( czego Ci oczywiście nie życzę) Bo Estradiol to masz jakiś mega wysoki jak na taką ilość pęcherzyków. Nie masz obolałego i opuchniętego brzucha? Zalecałabym Ci picie dużej ilości wody tak na wszelki wypadek ( pomaga przy czymś takim).

Fusun - współczuję. Ale najważniejsze nie poddawaj i wracaj do walki o swoje maleństwo.

Buziulek - tulam mocno. Też tak miałam niestety jak Ty. Ale się nie poddałam i dalej walczę. Ty też się nie poddawaj kochana.

Lawendowy_sen - ale z Ciebie zdolniacha. Kolejny piękny wyrób :-) Chrześniak musiał być mega zadowolony od Ciebie z prezentów. Został nimi dosłownie zasypany :szok::-D

Sylwia1985 -
cieszę się, że się nie poddałaś. No i że siły Ci wróciły do walki. Jesteś super babeczka i maleństwo Ci się należy. Widzę, że tak samo jak ja wybierasz się do diabetologa ( ja mam umówioną wizytę na 04.06.2013 r. - wpisano mi pilne na skierowaniu i nie musiałam czekać).

Asia_77 - nie martw się wynikami. Na pewno będziesz miała dobre.

A co u mnie? Umówiłam się do diabetologa na 04.06.2013 r. [ ze względu na to, że krzywa cukrowa i dwa pierwsze wyniki wyszły mi ponad normę, tzn. na czczo około 116 ( norma do 100), po obciążeniu glukozą 75 - około 161 ( norma do 160), chociaż ostatnio na czczo wychodziło mi 91,94, 98 czyli w normie]. No, a poza tym czekam na wyniki swoje i z nimi mam się zgłosić do endokrynologa. No i co najważniejsze wyniki nasienia i testosteronu u mojego emka się pogorszyły, ale pan dr z kliniki przepisał mu leki, tzn. Proviron 1x1 tabl
Polfilina prol 1x1
l-karnityna - 1-2 gramy/dobe
A ja łykam zgodnie z zaleceniami lekarza DHEA 25 mg x 1, Koenzym Q10 30 mg x 2 i witaminkę E 400 x 1. Muszę przyznać, że dzięki chyba DHEA jestem bardziej wyluzowana i mniej się stresuję.
Muszę sobie wyregulować wszystko, żeby początkiem sierpnia zgłosić się do kliniki na kolejne podejście.

 
reklama
29 maja Asia_77 - scratching....oby przyniósł efekt
30 maja zula - owocna punkcja
31 maja joasia2906 - scratching

Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
04 czerwiec 2013 - Kinga_1 - wizyta u diabetologa - przygotowanie do udanego IVF
Czerwiec może joasia2906 - udane crio
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio

05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
06 czerwca masia123 - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Sierpień/Wrzesień - Kinga_1 - udane IVF - jestem w ciąży
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
Do góry