reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zielone jabłuszko, witaj w klubie rozgoryczonych procedurą w lódzkiej Gamecie:sorry2: już sam fak że was nie posłuchali i zrobili po swojemu jest tragiczny. Od prof R dostałam tylko jedno zalecenie podczas wszytskich wizyt, mianowicie zbadania AMH i nic wiećej, a po transferze dostałam tylko 3x1 duphaston:szok:
Sama po porażce zoorganizowałam skierowanie do genetyka i zrobiłam kariotypy i doprowadziłam TSH do normy, bo przy ivf miałam 3 a prof to zbagatelizowal:szok:
 
GizaS no to profesorek poleciał z duphastonem:szok: niedawno byłam u gina tu u mnie po luteinę, chodziłam do niego jeszcze za panny...oj dawno temu...i powiedział mi ,że nie ma nic lepszego od zwykłej luteiny, bo najlepiej się wchłania, do ustnie to tylko jako wspomagacz dowcipnej, ale może doktorek stary i " przeterminowany ":-p
 
a zapomniałam Was zapytać...czy w Waszych poradniach nie ma ginekologa za darmo? Ja byłam w trzech najbliższych, takich osiedlowych ,w których zawsze był ginekolog na fundusz...idę , patrzę i owszem są gabinety i nawet ginekolodzy, jednak...to już gabinety prywatne:szok::szok::szok: ja jak dobrze pójdzie to i tak będę chodziła prywatnie do tej co z córeczką, ale po prostu w szoku byłam
 
no ja u prof sie nie lecze. Trafiłam na bardzo miła i przyjazna Pania doktor, ale chyba mało doswiadczoną. Nic do niej nie mam ... na wiekszosc badan kierowala mnie na NFZ , widac u niej zaangazowanie. Mam nawet do niej numer tel prywatny, wiec zawsze w razie problemow moge do niej zadzwonić. Widzocznie musi postepowac według schematów wytyczonych jej od górnie. Porozmawia z nia na temat tych badań immunologicznych i zobaczymy co powie. A i teraz wszystko w gamecie zdrożało :/ jak mogłam iść na usg do pani dr za 50 zl to teraz trzeba placic normalnie jak za wizyte 150 zl.
 
droga ta gameta...ja płacę z usg 80...tylko za jedną wizytę, na której miałam rozpisywaną stymulację płaciłam 130
 
Milagros- ale z tego co widzę to Tobie się udało :) Ja miałam podane dwa maleństwa w 6dpt beta 3,8 pierwszy raz powyżej jednego. Szczęście niesamowite, dopóki nie zadzwoniła Pani dr SZCZ i powiedziała, że moja beta jest na trójkę... Martwię się bardzo, czuję jak podcięła mi skrzydła, a teraz zastanawiam się jak dotrwać do soboty...
 
Dagnes ja mam we wrześniu mieć scratching endo i pewnie w październiku stymulacja.

Ikasia zdjęcie super :)
 
Buziulek nie stresuj się, będzie dobrze ;-)

Dziewczyny czy któraś z Was podchodziła do in vitro w Białymstoku w Bocianie??
 
reklama
Buziulek...ja tam się nie znam , ale z tego co dziewczyny pisały to w 6 dobie przy blastusiach dopiero zaczyna sie bhcg produkować (pomijając późną implantację) ...mi kazali robić betę po 12 dobie przy trzy dniowych zarodkach, a i tak lekarz powiedział,żeby w 14 powtórzyć...wiem,że niektórym wychodziła beta w 6 dniu ,ale były i taki którym zaczeła się produkcja później i też było dobrze, więc łepek do góry:-)
 
Do góry