reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

21 maja Buziulek II weryfikacja za wysoką betę
23 maja zula - podglądanie wielu pęcherzyków
23 maja GizaS - podglądanie wielu pęcherzyków

24 maja Darii - wysoka beta
25 maja Buziulek III weryfikacja
28 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 czerwiec- Malinuś 4 wizyta podglądanie szczegółowe maluszka! Rośnij zdrowo Skarbku!
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
06 czerwca masia123 - wizyta przed udanym crio
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
Wrzesień ;Dagnes IV podejscie do crio
 
reklama
dziewczyny przypomnijcie mi jak odbywa się crio. raz w zyciu miałam i już nic nie pamiętam !!! pierwszego dnia cyklu trzeba byc?? ile wizyt jest przy crio?? i jak dobrze pamiętam to tylk jakąs jedna tabletke się przyjmuje na endo?? dobrze mysle??
 
Asia, każda klinika ma swoje wewnętrzne "procedury" odnośnie rozmrażania. Jedna rozmraża na dwie godziny przez crio, inne rozmrażają wcześniej i obserwują. A z nacięciem otoczki, to wydaje mi się, że możesz przypomnieć lekarzowi, on na pewno pogada z embriologami i natną.
Więcej Ci nie pomogę, bo nie miałam crio. Mój pingwinek nie przetrwał do mrożenia.
 
Asia ja chcę żeby nacinali otoczkę bo to podobno zwiększa szanse, choć w moim przypadku nie pomogło !!
u mnie rozmrażają w dniu podania zarodka, i obserwują- miałam raz crio i moje eskimoski zaczeły się dzielić. teraz został jeden i boję się że się nie zacznie dzielic
 
Asia no ja też myślę o crio w czerwcu :) za tydzień w piątek wizyta u lekarza i jeśli nie będzie przeciwskazań to w czerwcu zaczynamy !! bierzesz jakieś tabletki już?? robisz jakieś badania?? przed crio??
 
z badań to zrobię TSH jutro ( w środę mam wizytę ) bo przed transferem miałam 1,84 i tyle. W maju jeszcze , pewnie za kilka dni będę miała scratching. Z leków biorę folik 1x 1600 mg, a dziś dokupiłam Acard i omega 3 ( nie wiem czy dobrze zrobiłam) .
 
reklama
a co to scratching?? ile dni przed miesiączką? transferem jest robiony?? ja jescze foliku nie łykam :) ale idę to nadrobić w takim razie, a acard na co się bierze ??
 
Do góry