reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
JoannaB witam serdecznie i współczuje z całego serca:-( Kurczę właśnie tego się boje...że mój Eskimosek umrze po rozmrożeniu :-(
 
Witajcie dziewczyny, dopisuję się do kalendarza a odezwę się trochę później :)
21 maja Buziulek II weryfikacja za wysoką betę
23 maja zula - podglądanie wielu pęcherzyków
23 maja GizaS - podglądanie wielu pęcherzyków

24 maja Darii - wysoka beta

25 maja Buziulek III weryfikacja
28 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
06 czerwca masia123 - wizyta przed udanym crio
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
Wrzesień ;Dagnes IV podejscie do crio
 
kaatik ja brałam różności na własną rękę, ale jak zapytałam lekarza co mam brać , to stwierdził,że nic oprócz foliku....jak widać w moim przypadku witaminki g..no dały. Teraz nie biorę nic oprócz foliku , dopiero po transferze witaminki dla ciężarnych
 
Kwiatuszku nie denerwuj sie takie sa tesciowe. Ja tez czasami nie wiem czy ona sie pyta, bo sie martwi, czy ze chce mi dopiec.
A jak po wizycie? Zadowolona?
 
Moja dieta właśnie się skończyła...skończyły ją jabłka...pożarłam trzy, nie mogłam się opanować...:-)
Czytałam pamiętnik tej dziewczyny...niesamowita tragedia...brak słów:-(
Sylwia Kochana rozumiem Cię doskonale...słowa matki potrafią ogromnie ranić...skądś to znam. Bądź silna
 
kaatik ja brałam różności na własną rękę, ale jak zapytałam lekarza co mam brać , to stwierdził,że nic oprócz foliku....jak widać w moim przypadku witaminki g..no dały. Teraz nie biorę nic oprócz foliku , dopiero po transferze witaminki dla ciężarnych

no ja też biorę tylko folik, myślałam że może coś jeszcze
 
reklama
Ikasia piękna beta:) Ale silny maluszek:)

JoannaB, smutna historia. A dlaczego ciąża obumarła jak wszystko przebiegało ok? robili badania? Tym razem nasta się pozytywnie. To że maluszki teraz słabiej sie rozwijają to może w brzuszku nabiorą rozpędu. |Musisz być dobrej myśli!:)

Darii, Fusun ilo dniowe miałyście maluszki? ja pierwsza betę przy 6 dniowych robiłam 6 dpt ale była zakłamana po ovitrelle, później robiłam 8dp i 10dpt o już była dwucyfrowa i przyrastająca. Wiec jeśli miałyście 5 dniowe to spokojnie można robić betkę 7dpt bo już hcg jest wytwarzany:)))) ja miałam objawy typowo @a tu taka niespodzianka, zupełne zaskoczenie bo jeszcze dzień wcześniej(czyli 6dpt) wyłam ze znowu porażka, że się nie udało. A tu szok. Pozwodzenia:)
 
Do góry