reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzialenak, się jeszcze nic nie wydało :-D, bo nadal wiesz tylko tyle, że to niespodzianka.
A szczegóły wyjdą na jaw u Ciebie :-) Mam tylko nadzieję, że niespodziewanka będzie Ci się podobała.

Gotadora, oczywiście, że zjemy za Ciebie kiełbaski. Za Twoje rozrabiaki również. Zrobimy nawet konkurs, kto zje więcej kiełbasek za Gotadorę i Jej maluchy :-)
 
dziewczyny muszę Wam powiedzieć,że ja już dużo zjeść nie mogę :sorry: chyba łobuziaki na żołądek mi uciskają i mniej jem, choć czasem zdarza się że mam straaaaszzzne napady głodu, jak dziś rano :-D
 
Asia-czytam ze myślicie o adopcji blastusia..dowiadywałaś się jak to jest?bo ja po nieudanym ifv się dowiadywałam to adopcja kosztuje 5tyś i czeka się od roku do dwóch....

a jeśli chodzi o"dlaczego"..najlepiej ignorować.serio..ona sie zywi Waszymi odpowiedziami...
trzeba udawac ze się nie widzi.znudzi się moher i tyle:)
 
Witam Was dziewczynki!
Długo mnie nie było, byłam odłączona od Świata (bez internetu) :-(
Nie nadrobię raczej wszystkich moich przeoczonych postów ale od dziś na pewno będę śledziła co u Was.
Ja już po dwóch usg na których mój dzidziuś nie pokazał co ma między nóżkami..
Lekarz powiedział tylko, że widzi coś jakby jąderka lub napuchnięta pochwa więc nadal nie jest pewny czy to chłopiec czy dziewczynka. Ja czuję sie chyba na chłopca i tak już się z mężem nastawiliśmy :biggrin2:
Ale jak będzie córcia też będę przeszczęśliwa!
Chociaż troszkę to dziwne, że do tej pory nie widać siusiaka jeśli w ogóle tam jest ;-)
Ja czuję się bardzo dobrze, lekko mnie brzuch pobolewa i głowa jak zacznie to trzy dni ale po za tym nic więcej.
Przez cały czas jednak trzymałam za Was wszystkie kciuki bo jak ja byłam w fazie starania Wy też mnie wspierałyście. Było łatwiej przejść wszystkie etapy!!
Pozdrowienia dla wszystkich i powodzenia!!

Miłego Weekendu!!!
 
Gotadora ja tez podglądałam twojego bloga, cudny masz już brzuszek:)

Martka szaleńcu Ty, tak często latasz na wizyty:) Ale cieszę się, że maluszek ładnie rośnie:) A jak się czujesz?

Kinga fajnie, ze nabierasz nowej energii na nową walkę!
 
reklama
Dziewczyny jestem w szoku :szok:
Dostałam plamień, na razie są brązowe ale liczę że szybko sie rozkręci i przejdzie w @:biggrin2:
Trochę to dziwne bo minęło od owu dopiero 8 dni ale może to efekt dupka:eek:
Oby teraz to plamienie nie trwało wieczność:dry:Czyli jak zobaczę czerwoną krew to mogę to uznać za @? Od drugiego dnia cyklu mam sobie podawać rano 225 jm gonalu f a 5 dc usg:tak:
 
Do góry