reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

masia - ano trzeba walczyc i drobnym przeciwnosciom w postaci jednej kreski moiwmy NIE:) jedna kreska nam nie straszna, bo wczesniej czy pozniej i druga do niej dobiegnie:) a moj synek jest wlasnie takim dobiegaczem. troche mu to zajelo ale jest ! i teraz na jakas Natalie bedziemy polowac:)
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie. Taka akcja w stylu blondynki:) byłam wczoraj w aptece po leki dla taty i z półki aptecznej "patrzył" na mnie koenzyn Q10 - no i go kupiłam. Ale po co to nie wiem:) wiem, że któaś z Was go bierze ale na co on jest to nie wiem:) tzn tak generalnie to wiem ale w kontakście starań o ciąże to nie wiem:) oświecicie?
 
No i u mnie nic z tego:( jutro dla formalności idę zrobić betę bo muszę zadzwonić do kliniki aby leki odstawić...Plamienia jak były tak są może nawet większe a dzisiaj brzuch boli jak na @.
 
Dagnes WLASNIE przeczytałam..przykro mi bardzo...wazne ze masz jeszcze jedną snieżynkę...i to będzie Twoja śnieżynka:):):): teraz odpocznij i wracaj po maluszka:)


Ja jestem po wizycie u ginki...zrobila mi USG, ale nic nie bylo widac...oczywiscie za wcześnie poszlam..tzn musialam isc bo mi sie leki skonczyly...wiec przy okazaji to usg...kazala przyjśc za tydzien...i wtedy już powinno byc widać....sprawdzila jajniki, wrocily już do swojego stanu sprzed stymulacji....no i bardzo ladna, rozpulchniona , macica...powiedziala ze typowo ciążowa...jutro i w piątek mam powtorke z bety:):) Mimo ze jest pozytywnie to jakoś dziwnie się stresuje....ale teraz to juz tak chyba będzie...od wizyty do wizyty....

Kupilam dzisiaj jeszcze jeden test...taki zwykly...juz nie jakiś czuly...no i wyszla druga krecha...oto ona:

Uploaded with ImageShack.us
 
Ikaśku, Ty głupolku, uwierz... uwierz :-) to jest to :tak: I CIESZĘ SIĘ POMIMO ŻE MAM PARSZYWY NASTRÓJ I SIĘGNEŁAM PO DRINKA, I MI LEPIEJ DO JASNEJ CHOLERY!!!!:baffled: katik, nie martw się, kiedyś nam się uda :tak: .............. zle mi... fuck....:zawstydzona/y:
 
Ikasiu śliczny widoczek:-D i wierzcie tu testom sikanym...taka duża beta a kreska owszem widoczna, aczkolwiek dużo słabsza od drugiej....
 
Aśka nigdy nie przestałam wierzyć testom sikanym!! u mnie zawsze, ale to zawsze się sprawdzały!!czy to pozamaciczna czy żadna. W 8 dniu gdyby wyszła jedna kreska a ciąża by była, to ta kreska byłaby bardzo blada, a u mnie po prostu mega kolor. Wiec jasna sprawa. Ikasia jest w ciąży. I brawa dla niej. :-)
 
reklama
Do góry