reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia mój emek ma cukrzycę, ale taką młodzieńczą, jest na insulinie od prawie 20 lat.Wiem,ze u kobiet to inaczej, ale ty chyba będziesz zna tabletkach? Może to tylko "chwilowe", trzymam kciuki!

Może niedługo dojdziemy do tego,że poród przez cc jest nienaturalny i powinny przeżyć tylko dzieci urodzone bez cc??to też "pomoc medycyny"!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam nadzieję,że na tabletkach się skończy, chyba żeby cukier się utrzymywał to dopiero od 4 miesiąca ciąży na insulinie.
 
Dlaczego, jeśli chcesz nas pouczać i zadawać naprawdę głupie pytania, to daruj sobie. My się nie damy.
Jesteśmy wszystkie silne, bo niemało przeszłyśmy i myślę, że jesteśmy w stanie stanąć za każdą murem i w ogień wskoczyć.
Więc nie uda Ci się wyprowadzić nas z równowagi.


W jednym z ostatnich Newsweeków był wywiad z mężczyzną, którego córeczka została poczęta in vitro. Powiedział on, między innymi, cytuję: "Konstancja niczym nie różni się od dzieci, które zostały poczęte w sposób bardziej zwierzęcy"...
Skąd taka terminologia?.

Już Ci odpowiadam na nurtujące Cie pytanie.
A nasze dzieci są owocami miłości, wielkiej miłości. Upragnione, wymodlone, wyczekane.
A to, że były poczęte na szkiełku, w laboratorium, a nie po libacji alkoholowej, i to, że dbamy o nie od pierwszej minuty,
to chyba jest plusem. Bo ile kobiet nawet nawet nie wie, że jest w ciąży, pali, pije, nie dba ani o siebie, ani o dziecko.
I myślisz, że taka opcja jest ok?
Sama/sam sobie odpowiedz. I nie zawracaj głowy ludziom, którzy nie są tutaj ani dla zabawy, ani po to, żeby odpowiadać na durne pytania jakiejś/jakiegoś DLACZEGO.

Koniec. Kropka. Bez odbioru.
 
W takim razie mam może jakieś złe informacje, wydawało mi się, że lekarze najpierw oceniają te zarodki i wybierają najlepsze...? Tak chyba pisałyście na tym forum (naprawdę czytam je uważnie!).

Cesarskie cięcie jest ratowaniem życia, ciężko te dwie kwestie porównywać. W ogóle nie chcę nic porównywać, chcę wiedzieć jak najwięcej tylko w temacie in vitro (nie z jakiejś tam internetowej teorii).
 
Do Lawendowy Sen: Nie chcę porównywać zapłodnienia in vitro do patologii, o których pisałaś. Patologiczne matki/ rodziny to temat na zupełnie inną dyskusję i ich też nie rozumiem :)
 
Dlaczego, jeśli chcesz się dowiedzieć jak najwięcej o in vitro nie z internetowej torii, to co tutaj robisz?????
Wiesz kiedy się dowiesz? Jak sam/sama przez to przejdziesz!!! Będziesz mieć wiedzę z autopsji, a nie z internetu.
 
Wiesz co dlaczegi? Spadaj stad! To nie jest forum dla ciebie i jak rozumiem nigdy nie bedzie. Wiec sie nie mieszaj. I zadna z nas nie musi ci sie z niczego tlumaczyc! Jak cie to tak ciekawi to piczytaj sibie wypowiedzi ksiedza z bruzda alvo bylego ministra. Sa takie dla ciebie.
 
reklama
Dlaczego jeśli chcesz poznać procedurę invitro, jaki to ma wpływ na ludzi to najlepiej sama podejdź do takiej procedury, wtedy wszystko poznasz najlepiej

pozatym już raz się z nami pożegnałaś, więc nie rozumiem dlaczego znowu piszesz do nas? czy może trzeba zgłosić Twoją osobę do administratora strony?
 
Do góry