reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czy to prawda ,że podwyższony cukier ( niekoniecznie cukrzyca) może wpływać na brak zagnieżdżenia? coś takiego przeczytałam, więc zaraz jutro rano biegnę na krzywą cukrową, zresztą od dawna się do tego przymierzam
Lawendowy jak miło wreszcie konkretną cyferkę na liście obok Ciebie zobaczyć:-)
 
reklama
Asia, dzisiaj miałam randkę z moim lekarzem, akurat w innej sprawie, niezwiązanej z IVF, no i przy okazji zapisałam się na następną wizytę, dlatego data jest konkretna :-):-):-)
Zaczęłam już brać CoQ10 i DHEA.
Pytałam się również o siofor, ale powiedział mi, że to się podaje przy podwyższonym cukrze, w początkach cukrzycy i przy PCO. I czasami jest tak, że jak dziewczyny zaczynają brać ten lek, zbiją cukier, to IVF nie jest potrzebny :-D
 
Lawendowy nie chcę tu uchodzić za hipochondryczkę , ale ja jak leżałam z Niką na podtrzymaniu ciąży to stwierdzili u mnie nietolerancję glukozy. W sumie przypadkowo, bo zauważyli ,że wciąż w nocy łażę do kuchni i podjadam..zbadali cukier i ciekawie nie było...po obciązeniu glukozą za duży wzrost ( prawie 200 ), ale bardziej martwił ich mój poziom cukru w nocy, potrafił spaść do 27 ...miałam kontrolować cukier , ale jakoś mi umknęło:zawstydzona/y:
 
Asia, koniecznie musisz zbadać glukozę, bo to nie ma żartów. I może siofor wystarczy.
A do hipochondryczki to jeszcze daaaaalllleeeeeka droga.

A ostatnio badałam glukozę i wyniki mam dobre. Po obciążeniu również cukier nie rośnie.
Gorzej tylko było z wypiciem tego ulepku. Bleeee.
 
Dobrej nocy.
Na mnie już pora, bo wstaję za 5 godz. A może nie ma sensu się kłaść?!



wylacz_swiatlo_zamknij_oczy_i_spij_smacznie_dobrej_nocy_0.jpg
 


10 maj GizaS-scratching endo
10 maja Buziulek - udana punkcja
11 maja lkasia--wysoka beta
15 maja Buziulek - udany transfer

21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane krio (albo i nie przez moje pomyłki) :(
Maj joasia2906 - udane crio :) bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio

05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków



No to I ja pozwoliłam sobie zaktualizować....W sumie już niedlugo...jakos tym razem to oczekiwanie mi idzie łatwiej...w zasadzie kilka dni I będzie wiadomo...chociaz szczerze...nadziei nie robię sobie dużych....mam jeden podstawowy objaw na @....strasznieeee mnie zsyfiło....a to typowe u mnie przed @....no ale nic...

Idę dzisiaj zbadać sobie progesteron....nie wiem po co:p ale pojdę:p Pewnie popoludniu będzie wynik...

No I dzisiaj mam pod opieką 4 letniego bratanka więc kolejny dzien zleci:)
 
Czesc Dziewczyny,

Lawendowy,
ciesze sie bardzo,ze wizyta juz jest zaplanowana. Plany zaczynaja sie konkretyzowac i zamieniac w czyny. Super!!!! :-)

Gotadora, gratuluje jeszcze raz ukochanej parki :-)

WIecie, tak piszecie o tym cukrze. Qrcze, mnie nigdy lekarka przed stymulacja pod tym katem nie badala. Dobrze,ze nie mam z nim problemu ale dziewczyny ktore maja a nie wiedza sa automatycznie wysylane na kolejna procedure bez oczywiscie szukania przyczyny niepowodzen. Zreszta, u mnie tez lekarka nigdy nie poglebiala badan po porazce,tylko leciala wg schematu.
Musze dzis poszukac w necie, czy sa tutaj robione w ciazy comiesieczne badania krwi i moczu bo mnie moj oszolom lekarz kazal zrobic badania w kwietniu a teraz co miesiac mam badac tylko tokso i rozyczke.
ZWARIOWAC MOZNA Z TUTEJSZYMI LEKARZAMI I ICH SYSTEMEM; grrr
Wizyte mam w przyszly poniedzialek a juz nie moge spac po nocach nie mowiac ,ze snil mi sie ten lekarz.Kazal mi juz rodzic w 4 miesaicu ciazy. Caly jego personel tez byl takiego zdania. Podali mi zastrzyki na wywolanie porodu a ja ryczalam i wrzeszczalam,ze nie teraz. Potem okazalo sie,ze chceili zrobic eksperymenty na moim dziecku. KOszmar!

MILEGO DNIA DZIEWCZYNY!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane
Ikasia
zasyfić może i w ciąży nie ma co się zamartwiać, choć wiem jakie to trudne, szczególnie po wcześniejszych porażkach. A wcześniej ( przy niepowodzeniach ) też tak miałaś. Ja osobiście mam nadzieję, że po crio będę mieć inne objawy niż teraz...aby nie martwić się za wcześnie:-) bez względu na wynik bety.
Lawendowy właśnie się wybieram na badanie ,ale strasznie się boję , a do tego ten skoncentrowany " miód" ...fuj . Ja piję wszystko bez cukru więc będzie ciężko. Ale jutro wizyta w klinice i chcę mieć te wyniki, ale obawiam się czy to w razie czego nie przeszkodzi w crio, bo z tego co czytałam , to była tylko ulotka sioforu w necie, to tego leku w ciąży brać nie wolno :-(
 
Witajcie dziewczynki

U mnie znów szaro, buro i ponuro. Normalne, bo dzisiaj wyjątkowo mam wolne i pogoda musiała mi już od rana pokazać, że mnie nie lubi. Dopisuję się do listy, widzę że plany na 10 maja są już dość spore.

10 maj GizaS-scratching endo
10 maja Buziulek - udana punkcja
10 maj Sylwia1985 - wysoka beta
11 maja lkasia--wysoka beta
15 maja Buziulek - udany transfer

21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane krio (albo i nie przez moje pomyłki) :(
Maj joasia2906 - udane crio :) bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio

05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków


Dzisiaj 8dpt, coraz bliżej wydania wyroku. Zaczynam się zastanawiać co dalej i chyba skłaniam się do kolejnego ICSI, a może nawet IMSI. Zarodki jakie mi zostały są już nie rokujące, co w połączeniu z moim słabym endometrium jest próba skazaną na niepowodzenie. Dlatego chyba przystąpię do nowej procedury, ale zostawię te najlepsze zarodeczki dla siostry, jakby mi się nigdy nie udało. Chyba to będzie najrozsądniejsze wyjście.


Miłego dnia kochane. Ja dzisiaj jadę po swoje zasłonki do domu :-D.
 
reklama
Witajcie Kochane
Ikasia
zasyfić może i w ciąży nie ma co się zamartwiać, choć wiem jakie to trudne, szczególnie po wcześniejszych porażkach. A wcześniej ( przy niepowodzeniach ) też tak miałaś. Ja osobiście mam nadzieję, że po crio będę mieć inne objawy niż teraz...aby nie martwić się za wcześnie:-) bez względu na wynik bety.
Lawendowy właśnie się wybieram na badanie ,ale strasznie się boję , a do tego ten skoncentrowany " miód" ...fuj . Ja piję wszystko bez cukru więc będzie ciężko. Ale jutro wizyta w klinice i chcę mieć te wyniki, ale obawiam się czy to w razie czego nie przeszkodzi w crio, bo z tego co czytałam , to była tylko ulotka sioforu w necie, to tego leku w ciąży brać nie wolno :-(

Asia, ulotka ulotką. Jest nastawiona z góry że producent się boi. Ale przy pco siofor bierze się min do 12 tyg. Mam książkę wydawnictwa amerykańskiego, w której robiono badania czy metformina w ciąży u kobiet z pco coś niekorzystnego powoduje. I okazuje się że nie ma nawet takich przesłanek.

Asiu weź ze sobą cytrynkę i kubek ceramiczny. Będzie ci o wiele łatwiej. Ja tak robiłam. Dzięki cytrynce nie odczuwasz tak tej słodyczy, a Twój kubeczek spowoduje że nie będziesz czuła posmaku plastiku z kubeczka plastikowego.
 
Do góry