reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oletka kochana, nie zgadzam się z tobą!! w ciąży pozamacicznej beta rośnie tak samo jak w normalnie rozwijającej się ciąży macicznej! wiem, bo byłam w niej 3x. W 1 leżałam na patologii ciąży, bo nie wiedzieli co to za ciąża, i gdzie jest a beta podnosiła się co kilka godzin w zawrotnym tempie. Przecież hormon ciążowy jest we krwi, nie ma to znaczenia czy poza macicą. Dziewczyny, moja pierwsza pozamaciczna skończyła się z bijącym sercem dzidzi w jajowodzie :-(
 
reklama
Dziewczyny, ja chyba zwariuje! Jestem po konsultacji i lekarz (mój lekarz bo poprzednią konsultację miałam z innym) mówi do mnie, że moja beta jest super :szok: ????!!!). Więc ja w bek, że przecież wcale nie bo za niska i ,że to na pewno ciąża pozamaciczna itp. Wyjaśnił mi, że zarodek od początku miał problem z implantacją co widać po becie ale się udało bo przyrost jest duży i mam 50% szans,że dalej będzie rozwijał się prawidłowo. Podobno w zeszłym tyg. były 3 pacjentki z takimi samymi wynikami jak ja. Bete mam powtórzyć we czwartek i jak przyrost będzie prawidłowy " to jesteśmy w domu i umawiamy się na USG" a jak będzie nieprawidłowy lub spadnie to niestety :(

Sama nie wiem co o tym myśleć. Beczałam cały czwartek i piątek, w końcu się jakoś z tym pogodziłam a teraz znów mam nadzieje na cud... Nawet leki mi się skończyły. Mówi się , że nie można być "trochę w ciąży" a ja chyba jestem!
Oletka, uwierz w końcu w swoje maleństwo!! ono nieśmiało, ale chętnie ścieli sobie gnizadko pod Twoim serduchem:) i grtuluje!!
 
martka-ale już duży Twój Dzidziuś. Na następnej wizycie na pewno usłyszycie serduszko. Gratuluję i cieszę się z Tobą :-D:-D:-D
gatadora- ale pięknie!!! Gratuluję słodkiej parki w brzuszku :-D:-D:-D
ikasia- a ja wciąż wierzę, że jeszcze wszystko będzie dobrze :tak::tak:
 
Dagnes tak mi przykro przez co przeszłaś - teraz to już tylko musi być dobrze :tak:

a Ci Oletka to normalnie wp. się należy za to ciągłe czarnowidztwo :angry: wszyscy mówią,że dobrze a Ty swoje - ciesz się Kochana, bo maluszek czuje Twoje smutki, na pewno mu będzie łatwiej jak się zaczniesz uśmiechać. I dr ma racje, nie Tobie jednej późno maluszek się zaimplantował, a ja sama znam osobę, która miała niską betę a teraz jest w 19 tyg ciąży - uwierz w końcu :tak:
 
Dagnes78 przykro mi bardzo , że tyle musiałaś przejść :(

Znalazłam forum o ciąży pozamacicznej i tam po prostu większość dziewczyn od samego początku miała nietypowe przyrosty bety, tzn. albo dobre przyrosty ale małe wartości (jak u mnie) albo sukcesywnie rosnącą bete ale z nieproporcjonalnymi przyrostami i sama wyciągnęłam sobie wnioski- pewnie niesłuszne. Nawet na baby-boom znalazłam dziewczynę, która miała prawie takie same przyrosty jak ja i też skończyło się pozamaciczną. Mysląc logicznie to faktycznie to gdzie rozwija sie ciąża nie powinno mieć wpływu na bete. Postaram się być dobrej myśli i jakoś przetrwać do czwartku...
 
Oletka :-) i to jest dobre podejście :tak: i proszę Cię nie czytaj już więcej takich rzeczy, nie zadręczaj się - będzie dobrze :tak:
 
Martka ale jesteś w gorącej wodzie kąpana:) ale super maluszek pięknie rośnie:) cieszę sie bardzo:) nasze maluszki różni tydzień:)
Gotadora to spełniły sie Twoje marzenia:) super wieści:)
Oletka ty niepotrzebnie sie stresowalas, betka rośnie i tak ma byc dalej!
 
oletka ale dlaczego zaraz pozamaciczna? na razie nic nie widać w macicy, bo za wcześnie, wiadomo, na pecherzyk trzeba niestety poczekać.Trzymam kciuki!:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Gotadora- gratuluję dwóch maluszków Dziewczyny proszę dopiszcie mnie do kalendarza, ponieważ coś mi się dzieje z kompem i nie mogę dodawać emotinków ani zmieniać czcionki :/ Dziś jestem po wizycie na 10-05 mam pick up, Pani dr doliczyła się 13 pęcherzyków, a transfer planowany jest na 15-05. Bardzo Was proszę o pozytywne fluidki :) ja również przesyłam Wam fluidi od siebie.
 
Do góry