reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny bardzo Wam dziękuje za kciuki :-) ja już po wizycie, wszystko u nas w jak najlepszym porządku. Po wizycie tak się wzruszyłam,że aż łzy mi płynęły po policzkach ... ten mój autek to już wszystkie moje łzy przeżył, bo po betach to jechałam płacząc ale z bólu, a dziś ze szczęścia :-) ... wszystko wskazuje na to,że będziemy mieć parkę :-)

Oletka gratuluje przyrostu bety :tak: jeśli betę robiłaś w piątek i dzisiaj to masz szybki przyrost - sprawdź sama: HCG - Human Chorionic Gonadotrophin Level Doubling Time Calculator - Preconception tu jest kalkulator, jak zejdziesz tak troszkę niżej to go zobaczysz
 
reklama
Gotadora tak się ciesze! Marzenia się spełniają! Cudowne wieści.

Jeśli chodzi o mnie to wiem, że przyrost jest ok. co nie zmienia faktu, że beta jest stanowczo za niską jak na ten dzień i niestety może to oznaczać ciążę pozamaciczną.
 
Cześć dziewczyny!!!

Gotadora tak się cieszę!!!!! super że śpioszek okazał się śpiącą królewną!!!!! ogromne z obu ♥ gratulacje!!!!!
 
Gotadora gratulacje:-D piękne wieści w piękny, słoneczny dzień! Właśnie wczoraj mijałam na przejściu dla pieszych bliźniaki w podwójnym wózku :p
 
Krótki ten kalendarz. Dziewczyny dopisujcie się. Sylwia testuje jakoś nie za długo, tylko nie wiem kiedy.

10 maj GizaS-scratching endo

21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 przygotowania do IVF
Maj Dagnes udane krio (albo i nie przez moje pomyłki) :(
Maj joasia2906 - udane crio :) bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio

Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
Gotadora - cudowne wieści, serdecznie Ci gratuluję :tak:

Asia_77, Joasia2906 - musicie wierzyć w swoje bomble, a nie rozmawiać na temat adopcji zarodków. Czarne myśli wyganiamy, a sio... Przed nami crio i wierzymy, że się uda :tak:

Masia- super, że mężulek tak się Tobą zajmuje :-)
 
gotadora ale suuuper :-D Gratuluję z całego serca Kochana...marzenia się spełniają...szkoda,że nie moje ;-), ale może kiedyś:-)
 
reklama
Dziewczyny, ja chyba zwariuje! Jestem po konsultacji i lekarz (mój lekarz bo poprzednią konsultację miałam z innym) mówi do mnie, że moja beta jest super :szok: ????!!!). Więc ja w bek, że przecież wcale nie bo za niska i ,że to na pewno ciąża pozamaciczna itp. Wyjaśnił mi, że zarodek od początku miał problem z implantacją co widać po becie ale się udało bo przyrost jest duży i mam 50% szans,że dalej będzie rozwijał się prawidłowo. Podobno w zeszłym tyg. były 3 pacjentki z takimi samymi wynikami jak ja. Bete mam powtórzyć we czwartek i jak przyrost będzie prawidłowy " to jesteśmy w domu i umawiamy się na USG" a jak będzie nieprawidłowy lub spadnie to niestety :(

Sama nie wiem co o tym myśleć. Beczałam cały czwartek i piątek, w końcu się jakoś z tym pogodziłam a teraz znów mam nadzieje na cud... Nawet leki mi się skończyły. Mówi się , że nie można być "trochę w ciąży" a ja chyba jestem!
 
Do góry