reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dagnes - przykro mi bardzo, że sie nie udało ale podziwiam za postawę!! Oby tak dalej!!!

gosia, kaśka - moje gratulacje!! Przełamałyście złą passę na forum, oby teraz wszystkie przynosiły tylko dobre wieści!!!

tequila - trzymam kciuki oby jutro było wszystko w porządku i zabieg udało się zrobić &&&&&&&
 
Dziewczynki jakoś sama nie mogę jeszcze w to uwierzyć, na razie ze spokojem to przyjmuje i niedowierzaniem, ale nie oszukujmy się różnie może jeszcze być. Za to mam pewność że zarodek się zagnieździł:)a to już dobry znak.
Milagros ja nie mam hiperki bo ja nie byłam stymulowana(albo tak mi się wydaje), miałam criotransfer na cyklu naturalnym.
 
Mgielka - kolejna dobra wiadomość, gratulacje, teraz się nie denerwuj, na spokojnie za 2-3 dni powtórz badania, ale fakt jest taki, że już jesteś w ciąży:tak:
Dagnes - nie ma wyjścia, musi nam się udać, nam i wszystkim tak dzielnie się starającym kobietkom.

Roxii - za wysoka betę 25.03 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Nie ma mnie chwilę a tutaj takie wiadomości
GOSIA, KAŚKA, MGIELKa serdeczne gratulacje:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wkońcu dobre wiadomosci:_):):):):):):)):):


A i co do kalendarza....to ja gdzieś zniknęlam....

18 MARCA-- wizyta przed udanym IVF:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
witam was dziewczyny ostatni raz pisalam tu rok temu wtedy bylam po 2 in vitro cieszylam sie 7 tygodni ciaza i poronilam teraz bende miala kriotransfer i mam stracha bo mam tylko 2 sniezynki bylam u lekarza i robil mi powtorna cytologie bo ostatnia mialam zla jezeli wyjdzie dobra to zaczynamy przygotowania ja bende musiala brac leki bo mam niereguralne miesiaczki niewiecie ile kosztuja leki i sam transfer pozdrawiam
 
Do góry