reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mgiełka jeśli czujesz bół możesz wziąść nospę, ja miałam w zaleceniach i mam do tej pory,że w razie co mam brać nospę

Avokado jeśli się zdecydujesz to trzymam kciuki &&&&

IKasia szczerze mówiąc to nie wiem, może inne dziewczyny Ci podpowiedzą, ja mało pytałam
 
reklama
hejka:-)
to znowu ja...
dagnes przykro mi ale z takim nastawieniem uda ci się napewno następnym razem tym bardziej że dziewczyny w koncu przerwały ta złą passę i teraz juz posypią się same dobre wiadomości
gosia gratuluje ci podwójna mamusiu ,zdjęcie bąbelków piękne, spokojnej ciązy, dbaj o wasza trójeczkę
kaska, mgiełka gratuluję ,super wybiki bety
roxi za malucha &&&& by znalazł sobie wygodne miejsce na 9 miesięcy w brzusiu mamusi

jak to dobrze że znowu dobre wiadomości się pojawiły:tak::tak: dzięki nim moja wiara jest dużo większa :tak::tak:
 
Ikasia ja zapytałabym jak wygląda cała procedura wg lekarza w twoim wypadku, ile orientacyjnie będzie trwać, czy bardziej czy mniej ostrożna, jak przewiduje skuteczność itp. Dalej o wszystko związanego z lekami, czy jakieś najlepsze godziny podawania, najczęstsze skutki uboczne, jak się możesz po nich czuć, co jak pomylisz godzinę, czy na coś powinnaś uważać itp. (to powinno być na ulotce ale czasem lekarze mają inne doświadczenia). Potem możesz popytać jak będzie sprawdzana skuteczność stymulacji, jak często i jakie badania będą przeprowadzane, gdzie (nie wiem czy u ciebie robią na miejscu...), czy wyniki będą dla ciebie dostępne itd. Możesz zagaić o jakieś dodatkowe metody zwiększenia szans wg lekarza (suplementy, akupunktura,...). Potem możesz dalej o punkcję, o transfer, o mrożenie zarodków ale to chyba tematy na kolejne wizyty.
Masz jeszcze trochę czasu, na pewno coś ci jeszcze przyjdzie do głowy:-)
Mgiełka Super! Gratuluję:-D
 
dziewczyny kochane, zmieńcie moje położenie, bo ja sorry ale nie chcę nagrzebać czegoś :) napiszcie że przygotowania do następnego działania. Dwa cudeńka Gosi mnie rozczuliły i zryczałam się na maxa, ale to tylko dlatego że jednak trochę przykro że mnie się nie powiodło... Gosiu,Kasiu Wam bardzo mocno gratuluje!! roxi, lulin, asia, ann, gotadora,molla i cała ekipa SILNYCH KOBIET z tego forum, dziekuje!!!!!!!!!! gdyby nie Wasze wsparcie, tulenie pewnie bym była dziś strzępkiem zryczanego człowieka, a dzięki Wam, waszym przykładom, nie poddaje się!! :tak: agaja! uda nam się! :)
Tobie też sie na pewno uda trzymam mocno kciuki. Wszystkim dziewczyną sie uda ja to po transferze myślałam ze w brzuszku nic nie ma a tu taka niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
Tequila mam nadzieję, że antybiotyk dobrze zadziała i jutro kolejny scraching trzymam kciuki &&&&&&&:tak:
malinus, Molla kciuki zaciśnięte za jutrzejsze wizyty, oby były same dobre wiadomości:tak:
Avocado i jak robisz jutro ta betke??? jesli tak to oczywiscie &&&&&&&&&&&&za wysoki wynik:-) 11dpt to już powinno coś wyjść, no ale decyzja nalezy do ciebie;-)
 
reklama
Witajcie.
kaska, mgiełka gratuluję pięknych betek. I trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy przed wami.
gosiu gratuluję. I to podwójnie gratuluję

Przepraszam, że się zbytnio nie odzywam, ale nie mam sił. Ostatnio tylko płaczę i nawet mój mąż nie jest w stanie mnie rozbawić (choć mu to zawsze wychodziło). Nadchodzą święta, zawsze kochałam wszystkie święta i lubiłam przygotowania do nich. Teraz nie mam ochoty na nic, najchętniej bym się zamknęła w pracy, bo chociaż tam mi się udaje zapomnieć o moich porażkach.

Przepraszam, więcej nie sieję już negatywnych myśli. Wolę wypłakać się w samotności.
 
Do góry