reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
W Krio... - pozornie OK ale jak sie bliżej przyjrzeć to duzo znaków zapytania i niejasności, rózne pomysły chociażby na wybór protokółu przez tego samego lekarza -na pierwszej wizycie zdecydowanie długi na nastepnej juz zdecydowanie krótki, a o troche metlik wprowadza...
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczynki!!
Nie bylo mnie jakas chwile i powiem Wam, ze ciezko Was nadrobic :-)

ann84- gratuluje!! Jestes juz w ciazy!! Trzymam kciuki za Twoja betke i owocne zagniezdzenie &&&&&&&&&&&&&&

tequila - wierze, ze ten zabieg nie nalezal do najprzyjemniejszych ale tak jak mowisz, zniesiemy wszystko byleby tulic niedlugo swoje dzieciaczki! Oby to przyblizylo Cie do Twojego szczescia!!

quinnie - trzymam kciuki za punkcje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Oby bylo duuuuzo jajeczek do zaplodnienia!!

sylwia - super, ze juz coraz blizej dalszego dzialania!!

Swoja droga super ta sciaga, ktokolwiek ja wymyslil GRATULUJE POMYSLU!!!
U mnie zaczal sie juz 9 tydzien wiec 3 miesiac. Nadal nie moge uwierzyc, ze to naprawde sie dzieje!!! Nie wiem jak Wy dziewczynki ale ja na poczatku mialam jadlowstret a teraz jem za 2! Caly czas mysle o tym co bede jadla na nastepny posilek :-):-) A juz najwazniejsze by bylo kwasne i ostre! Co prawda jeszcze za wczesnie ale brzuch mi widac od czasu stymulacji, chyba te zastrzyki tak go napompowaly bo teraz mam Clexane i tez rosnie popoludniami! Wiec dlugo nie ukryje ciazy bo juz wygladam jak w 4 m-cu ! :-D A jak Wy sie czujecie??
 
Ann :-) gratuluje :tak::tak: teraz kochana to odpoczywaj i oglądaj bajki a maluszek sobie gniazdko uwije w brzuszku :tak::tak: nie rozumiem dlaczego Cię bolało? coś się stało?

Domat ja nie mam zastrzyków, za to mam apetyt, a mój brzuszek już się powiększył i zaczynam się bać jak ja będę wyglądać latem :cool2: na szczęście latem już powinnam mieć męża u boku więc w razie co mnie bedzie nosił ( w co wątpie, co prawda silny jest ale ... ) lub kulgał :-D
 
Kwiatuszekq a ja czuję,że już całkiem niedługo znajdziesz się na liście :tak:, a czarne myśli sio! popatrz na Mollę - zupełnie niespodziewanie i już sobie zastrzyki w brzuszek podaje :-) Ty również już niedługo zaczniesz działać!
 
dagnes - pamietaj, ze po kazdej burzy przychodzi sloneczko i u Ciebie tez na pewno niedlugo zawita. Pomimo porazek Pan Bog obdarza ludzi tym czego naprawde pragna!! Wiec uwazam, ze o Tobie tez nie zapomnial!!! Jeszcze chwilke i bedziesz nam pisala o swoim brzuszku!!!

gotadora - uspokoilas mnie.. myslalam, ze tylko ja rosne na potege!!! :-):-):-)

Moja rodzinka ma w planach wyjazd do Chorwacji za 3-m-ce i strasznie nas namawiaja bysmy jechali z nimi. I teraz nie wiem co zrobic, bo za trzy miesiace to juz bedzie poczatek 6-go miesiaca i nie wiem jak dam sobie rade z brzuchem w ponad 30 stopniowym klimacie.. Chetnie bym pojechala bo pewnie przez najblizsze dwa lata sie nigdzie nie ruszymy z dzidzia. Co myslicie o tym??
 
reklama
Do góry