reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

FUSUN ma rację AGAJA nie odstawiaj leków, powtórz betę, może miałaś późną implantację, implantacja jest od 6 o 12 dni po zapłodnieniu-połączenie komórki jajowej z plemnikiem, a beta wytwarzana jest 48 h po skończonej IMPLANTACJI
 
reklama
Agaja tak jak dziewczyny pisza nie odstawiaj leków tylko za dwa dni id na betę. Bedę trzymać kciuki żeby ładnie przyrosła.
Gdzie się leczysz?
 
Molla, fajnie sikuta ;) hihihi skojarzyl mi się film, tam był psikuta to chyba Polski film. Macie rację, nie stresować się, sama tak doradzam wszystkim staraczkom. Jedyna dobra wiadomość dziś, to to że operacja mojego chłopa się udała, i za tydzień wroci jak nowo narodzony. Dzięki dziewczyny za wszystko...Agaja, Ty rzeczywiście powtórz tą bete, dla własnego spokoju :(
 
Agaja witaj, w żadnym razie nie odstawiaj leków!!!! Ja przy pierwszym IN VITRO miałam betę 9 w 12 dpt 2 dniowych zarodków i lekarz kazał powtórzyć za 2 dni. Każdy wynik należy zbadać po raz drugi, aby być pewnym.
 
A czy przez te wyniki lekarz może odroczyć stymulację na jakiś czas?

Asiu nie w żadnym razie nic nie odroczy, z 10 dni i TSH i FT4 będą miały odpowiednie wartości. To są minimalne odchylenia, może być tak, że lekarz nawet nie zleci Ci euthyroxu. Euthyrox biorę do tej pory bo ciągle waha mi się TSH.
 
Agaja witaj :-) słuchaj dziewczyn nie lekarza - ja trzymam kciuki aby to on się mylił a Tobie żeby beta wzrosła :tak:

Dagnes dla mnie też jesteś sikuta :-D:-D:-D rozumiem,ze korciło Cię na test, ale skoro nie wyszedł to o nim zapomnij, jutro zrobisz betę i bardzo trzymam kciuki że będzie pozytywna :tak::tak::tak::tak:
 
Dzięki wielkie za rade i wsparcie. Sam juz głupieje, tym bardzie, że 4 m-ce wczesniej miałam podobna sytuację, tyle, że wtedy były 5 dniowe blastki... Pierwsze podejście miałam w Białymstoku ale sie zraziłam i teraz podchodziłam w wawie w Invimedzie. wiem, że szanse mam malutkie, bo juz po 40 stce jestem:-(
 
Jestem po wizycie, żyję ale powiem Wam że to był najgorszy zabieg jaki przeżyłam w mojej klinice, jak sobie pomyśle ze jeszcze dwa mnie czekają to brzuch zaczyna boleć mocniej ;( pociesza mnie jedynie fakt że to zbliża mnie do moich maluchów a dla nich WSZYSTKO :-D:-D
 
agaja witaj nie odstawiaj leków pod żadnym pozorem!!!! beta jest pozytywna a to że niska to wniosek tylko taki ze trzeba ja powtórzyć! &&&&&&&& za przyrost!!!!!

sylwia kochana ciesze się ze na wizycie ok i masz plan działania a krwawienia napewno niedługo ustapią i nie trzeba będzie zadnych zabiegów, ja w to wierze i trzymam kciuki
 
reklama
Do góry