reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Domat kusząca perspektywa ale ja bym się chyba nie odważyła. Myślę że z decyzją powinnaś poczekać i poradzić sie lekarza czy taka zmiana klimatu nie będzie zagrażać dzidzi i tobie w takiej już zaawansowanej ciąży. A swoją drogą w chorwacji jest pięknie, aż się rozmarzyłam....
 
reklama
hola - masz racje, tak wlasnie zrobie.. Zapytam lekarza co o tym mysli. To prawda w Chorwacji jest bardzo pieknie, bylismy w zeszle wakacje.. Najgorsza ta droga, bardzo dlugo i daleko.. Zobaczymy jak bede sie czula.
 
Czy progesteron 29,7 jest dobry??

Gosiu według artykułu poniżej jest w normie

Progesteron w ciąży - kiedy jest w normie? | jejdziecko.pl

a poniżej informacja z innego forum:

wyniki możemy mieć w dwóch jednostkach:

nmol/l
ng/ml

Przelicznik jest taki:
1 ng/ml = 3,18 nmol/l

I teraz normy w nmol/l:
faza folikularna 0,9-2,3
owulacja 2,1 - 5,2
faza lutealna 15,0- 57,0
menopauza 0,1 - 4,0
I trymestr ciąży 50-130
II trymestr ciąży 65-250
III trymestr ciąży 180-490

Jeśli mamy wynik podany w ng/l, to po prostu trzeba go podzielić na 3,18 i
mamy wynik w nmol/l.
Jeśli mamy wynik podany w nmol/l, a chcemy mieć w ng/l, to mnożymy go przez 3,18.
 
jednak nie wiem czy to jest prawidłowe, bo ja mam wynik 55.55 ng/ml i według norm wypisanych na moim wyniku z invikty ( I trymest 16.4 - 49.0) jest ok, ale i tak muszę brać 15 lutein dziennie, a jak to podziele według tego wzoru wyżej to wychodzi głupota, jak dla mnie
 
Domat, ja też uważam, że powinnaś podjąć decyzję razem z lekarzem :-)
Nawet przy dobrym samopoczuciu trzeba dmuchać na zimne, żeby potem nie mieć wyrzutów sumienia.
Ale mam nadzieję, że zarówno doktor, jak i samopoczucie pozwolą Ci na wakacje w Chorwacji:-)
A ja już zazdraszczam:-D:tak::-D
 
jednak nie wiem czy to jest prawidłowe, bo ja mam wynik 55.55 ng/ml i według norm wypisanych na moim wyniku z invikty ( i trymest 16.4 - 49.0) jest ok, ale i tak muszę brać 15 lutein dziennie, a jak to podziele według tego wzoru wyżej to wychodzi głupota, jak dla mnie

nawet jeśli tak jak piszesz od 16,4-49 to mój jest w normie ja biore 9 lutein dziennie 4 duphastony
 
Dagnes, bylam chyba za bardzo zdenerwowana i spieta dlatego bolalo. Ale najwazniejsze ze maluch na swoim miejscu. A transfer wyjatkowo robil dr I.P. Moze faktycznie jakos uda nam sie spotkac ;-)
 
reklama
Do góry