reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny,
od kilku dobrych miesiecy Was podczytuje ale dopiero teraz zebralam sie na odwage , zeby zaczac pisac...
mamy z mezem juz coreczke 3 letnia ( nas zmay cud), ale od 2 lat staramy sie , mam b.niskie AMH i jedna niedudana niesty probe IN vitro . pod kniec marca jak wszytsko pojdzie jak w zegarku rozpoczne kolejna stymulacje. Biore witaminki, DHEA, Q10, folik ale pamietam, ze ktoras z was pisala cos o mleczku pszczelim, kupilam juz w formi tonicu, ktory rozpuszcza sie w wodzie, ale nie wiem kiedy zaczac go brac i jak dlugo, czy np. musze przerwac na czas stymulacji???
bede wdzieczna za pomoc
 
reklama
Aneczka, witamy na forum, na pewno znajdziesz tu mnóstwo odpowiedzi, dziewczyny maja niesamowitą wiedzę. Ja niestety nie pomogę w sprawie mleczka. powodzenia:)
 
Witaj aneszka! ja również nie pomoge w sprawie mleczka ale dziewczyny na pewno zaraz ci pomoga ;) dobrze ze do nas dolaczylas strasznie fajnie tu jest z nami :-)
 
Aneszka, witaj na pokładzie. Miło mi Cie poznać.
Powiedz, mi gdzie się leczysz.
Ja też mam przepisany Biosteron DHEA, ale jest problem z dostaniem tego leku. Nie ma w żadnej aptece, w internetowych również Mogę wiedzieć, gdzie go kupiłaś?
 
Lawendowy sen, lecze sie w gamecie gdynskiej, biosteron udalo mi sie kupic tydz temu w aptece kolo sz.podst nr.40, ulica chyba rozewska, rownolegla do morskiej :)
dziekuje dziewczyny za mile powitanie

Kinga_1 , ty bralas to mleczko, ja ma w dawce 1500 mg i nie wiem czy nie za duzo.
 
Aneszka, widzę, że też jesteś z 3miasta :-)
Biosteron mam przepisany w dawce 75 mg, największa dawka jaka jest, to 25 mg, ale wszędzie brak, nawet w hurtowniach. Może w tej aptece, co Ty kupiłaś, mają zapasy. Jutro tam zadzwonię i się dowiem.
 
Lawendowy sen, mam nadzieje, ze bede jeszcze mieli. Moja kolezanka pracuje w aptece na morskiej i moiw, ze wszystkie magazyny sa puste i nie wiadomo kiedy bedzie mozna ten lek zamowic.
ps. zadzwon moze tez do apteki w tesco na chyloni, bo jak tam bylam ostatnio to pani miala na ladzie budelka reklamujace biosteron 10mg i 25mg wiec moze tam maja- ale te opakowania jakies inne byly (biale) niz te co zawsze kupuje (czerwone).pozdrawiam.
 
reklama
lulin, hola dziękuję za odpowiedź. Przed snem wypiłam dwie tab czegoś na przeczyszczenie . Może jak flaczki mocniej się rusza to i @ przylezie , jak nie to to zacznę pić tę czarną brzozę... lipę czy coś tam- zapisałam.
Probowałam przeczytać wszystko i o zgrozo znów coś nowego- mleczko pszczele ?
Błagam niech jakaś kobitka napisze w jednym poście co najlepiej brać przed stymulacją i w jakich dawkach
Zyczę spokojnej nocki niech da odpoczynek mamusiom oraz ukojenie i nowe siły do walki reszcie, która mamusiami będzie niebawem
 
Do góry