reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

pisze jak to u mnie wyglądało od poczatku:lipiec 2011 ciąża za pierwszym podejściem, do 12 tc - na prenatalnych okazuje się że barak tętna. po 5 mies znowu staranka, po roku ciąży dalej barak. to miałam HSG gdzie wyszło że lewy jajowód - wodniak, i macica dwurożna( co mogło być przyczyną poronienia).gin każe skonsultować ze specjalistą czy wadliwy jajowód usunąć. pojechałam do Wawy i decyzja że tak usunąć, i mamy się jeszcze starać naturalnie bo jestem przed 30. ale podejrzewa że ten dobry jajowód też nie funkcjonuje tak jak powinien ale to już się okaże na laparoskopii. i podczas monitoringu owu też wyszło że coś tam nie gra z tą owulacją. więc jeszcze próbujemy naturalnie ale jak nic z tego nie wyjdzie to IVF,to moja historia.
ale czytając Wasze wypowiedzi to człowiekowi robi się lepiej bo tu tyle pozytywnych wiadomości. pozdrawiam
 
reklama
Witaj ili95 :-)

Mistralka,
mam nadzieje,ze sie nie za duzo poturbowalas.
Mnie lekarka mowila,ze pierwsze usg robi gdy beta jest powyzej 1000.
Pogadaj z Twoja lekarka o tym jaki rodzaj masz pracy. Wydaje mi sie,ze spokojnie moze Cie wyslac na zwolnienie lekarskie.
 
Dzień dobry wszystkim
Ale tu się pozmieniało. Wszystkim, którym się udało serdecznie gratuluję a za te co czekają trzymam kciuki:-)
Ja czekam na okres i wtedy przygotowania do crio. Czy ktoś mi może powiedziec jak to jest w Invicta? Jakie wydatki mnie teraz czekaja przed crio?
 
Gotadora - jak juz pisalam swietny ten twoj pamietnik - kiedys go pokazesz swoim szkrabom i zobacza jaka przynosily mamusi radosc kazdego dnia:tak: Fajny tytul - Mali producenci:-D


Kinga - ty to niesamowita jestes - naprawde podziwiam cie bardzo i tym bardziej trzymam za ciebie i twoje malenstwo kciuki - musi ci sie w koncu wynagrodzic to wszystko przez co przeszlas i przechodzisz. Przykro mi ze twoj tata ma taka chorobe - wiem ze czasem jest ciezko i brakuje ci sil ale ty SILNA BABKA jestes i zobaczysz juz niedlugo bedziesz przytulac swojego babla

yplocka - trzymam juz kciuki za crio&&&& - ale niestety nie pomoge co do invicty

Mistralka - ojej dobrze ze nic sobie nie polamalas przez ten upadek bo dopiero by bylo... no a z ta praca musisz cos wykombinowac jak bedziesz podchodzic do in vitro - moze da sie to wszystko jakos pogodzic
 
reklama
Do góry