reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sony, to oddzielny temat. I pewnie nie jedną butelkę wody by człowiek wypił, opowiadając o przypadkach z autopsji.
Może dr kierując prośbę do rejestratorki wierzył, że w końcu zrobi coś dobrze i od początku do końca.
Bo panienka ewidentnie nie nadaje się do tego typu pracy. Wiem coś o tym i nie tylko ja. Grrrr.
 
reklama
sony - nie martw się, mi właśnie lekarz powiedział, że serduszko może się pojawić nawet do 7 tygodnia. To zależy od dzidziusia i dobrego sprzętu. Mój gin ma na prawdę nowoczesny sprzęt.. Ty też za parę dni usłyszysz swojego żuczka :)
 
Domat super!!!! nareszcie uslyszalas wyczekane od lat serduszko, U ciebie bardzo szybko je slychac, juz bedzie wszystko dobrze:tak:
 
aduś - bardzo Ci kibicowałam!!! Cieszę się, że wszystko jest dobrze i dzidziuś zdrowo rośnie. Jak już widać rączki i nóżki to musi być też duże przeżycie.. Nie dziwię się, że o mało z fotela nie spadłaś :-) Teraz tylko pozostaje mi życzyć Ci spokojnych 7 m-cy..
 
Dobranoc Kobitki. Miłych snów.

gdy-sen-stanowi-probelm1-250x324.jpg
 
Czesc Dziewuszki

Kinia, wow, pecherzyki wychodowane, tRZymam kciuki za jutRZejsza punkcje i sliczne jajeczka :-)

Adus,bardzo sie ciesze:-) ,niech Twoj "mercedes" nadal ladnie rosnie.

Kwiatuszek, ta umowa mnie przerazila. Potraktowanie kobiety jak maszyny. Nie wypodukuje odpowiedniej ilosci jajeczek, to bedzie kara i zostanie zdyskfalifikowana z programu co rozumiem oznacza,ze bedzie musiala doplacic brakujaca sume lub moze nadal sie stymulowac, az naprodukuje ile trzeba :szok: Nie obAwiasz sie kochana,ze w takim wypadku bedziesz dodatkowo zestresowana,czy bedziesz miec odpowiednia ilosc komoreczek??? Od poczatku nie podobal mi sie ten program. Musisz sie dobrze zastanowic, postawic za i przeciw , przeliczyc i porownac koszta invitro w innych klinikach bo moze sie okazac, tak jak pisze Kinia,ze wcale ten program nie jest taki rewelacyjny pod wzglemdem finansowym.

Domat, jest serduszko , jupiiii GRATULUJE!!!!!


MILEGO DNIA
!!!!!
 
Napisze jeszcze nieskromnie co u mnie;-)
Nie spie od 3 w nocy. Koteczek na doatek usilnie pracoal nad tym ,zebym nie zasnela laskotajac mnie wasami i wiercac sie jakby mial conjamniej kocie adhd. Gdy przysnelam nad 6 obudzil mnie bol brzucha albo to byl skurcz nie wiem, bo przez sen nie zdazylam sie zorientowac. No i oczywiscie stresikkkk.....
 
reklama
Domat - wspaniale wiesci - chyba jak kazda ze starajacych sie jeszcze nie umiem sobie wyobrazic jakie to ogromne szczescie uslyszec serduszko swojego malenstwa - gratuluje kochana i spokojnej ciazy.

Adus - fajnie ze sie odezwalas i to z takimi wiadomosciami - takze mam nadzieje ze juz wiecej niespodzianek nie bedzie i teraz juz spokojnie bedziesz mogla sie cieszyc rosnacym malenstwem:)

Milego dnia wszystkim zycze:)
Romka jesli testujesz dzisiaj - to kciukasy zacisniete na maksa:)

Agapl ja tez mam takiego potworka co w nocy mu sie zbiera na przytulasy i musi koniecznie pania obudzic zeby spelnila jego zachcianke:-D A z tymi skurczami to sie tak nie stresuj w koncu gniazdko sie powieksza:) A ty kiedy idziesz na usg??
 
Do góry