reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U mnie też bardzo dużo śniegu, piękna zima! Troszkę przymroziło więc chyba się utrzyma..

A propo tego co napisała wczoraj Lawendowy.. Wiecie dziewczynki czemu kobiety w ciąży tak mają jakby miały chusteczkę w nosie?? Ciężko się oddycha, dokładnie takie wrażenie :)
 
reklama
Dziewczyny a ja mimo, ze nie mam cukrzycy, to dostałam oprócz antykoncepcyjnych to jeszcze Siofor 500, a jest to lek właśnie na cukrzycę. Ostatnio na wizycie odebrałam wyniki androstendionu i jest sporo powyżej normy. Niby ten lek na cukrzycę ma mi obniżyć ten hormon, ale tak się źle po nim czuje, że masakra :( Jak na razie biorę 2 tabl dziennie, ale od piątku już 3, nie wiem jak ja to wytrzymam... Boli mnie brzuszek i mam masakryczne mdłości, a wszytsko to zaczyna się tak ok 18 ... ehhh Moja dr mnie uprzedzała o takim objawach i że nie będzie lajtowo z tym lekiem, i że będę ją przeklinała. Dzięki temu, że mnie uprzedziła, to się nie przejmuje tymi objawami.
Musiałam się Wam pożalić :-)
 
darii - dobrą masz Panią Doktor skoro od razu Cię uprzedziła jakie mogą być dolegliwości. Lubię kompetentnych lekarzy. Ja też mam takiego. Nie "owija w bawełnę" ale jednocześnie uspokoi jeśli wie, że nie jest źle. Musisz niestety znieść to wszystko by już niedługo cieszyć się dzieciaczkiem w brzuchu.. :tak: Czego bardzo Ci życzę!!!
 
Darii ja też brałam lek siofor 500, a później 850 aż do 11 tygodnia ciąży. Nie miałam wyników powyżej normy, ale mój doktor go stosuje bo za granicą udowodnione jest, że przeciwdziała poronieniom a ja właśnie miałam poronienie z ciąży naturalnej. Ja w miarę dobrze czułam się po tym leku z tymże miałam rewolucje żołądkowe, średnio 3, 4 wizyty w toalecie dziennie.
Darii tylko ważne abyś go brała zawsze podczas posiłku a nie na czczo.
 
Ostatnia edycja:
Darii dziękuję, już dobrze się czuję, chyba rzeczywiście moje ostatnie złe samopoczucie i brak apetytu były związane ze strachem przed wizytą. Wczoraj już nawet głowa mnie nie bolała.
 
Domat oj tak uważam, że połową sukcesu to ufać swojemu lekarzowi i czuć, że jest się w dobrych rękach. Dobrze, że też ufasz swojemu lekarzowi :) Mi tą Dr poleciła dziewczyna z tego forum. Próbowałam odszukać tamtych postów, żeby jej podziękować. Bo dla mnie jest bardzo ważne, żeby lekarz, że szczędził pacjentom informacji i omówił wszystko dokładnie.
Teraz wiem jak się czują dziewczyny w ciąży jak mówią, że mają straszne mdłości :-D To takie moje przygotowanie he he
A Ty kochana dzisiaj zobaczysz serduszko?????????
 
Domat :-) już niedługo usłyszysz serduszko postaraj się nie martwić, bo z pewnością wszystko jest w porządku :tak:

Darii Tobię życzę aby przyjmowanie leków nie było dla Ciebie aż tak nieprzyjemne, aby dolegliwości się zmniejszyły

Milagros dzisiejsza kroplówka na pewno da Ci ukojenie za co trzymam kciuki &&&&


Madzialenak u nas też spadła masa śniegu, Alma go uwielbia skacze po nim, zjada go w biegu , a ja niestety nie mam siły aby z nią chodzić po tych zaspach, pojechałabym do babci aby się wyszalała, ale niestety jest tyle śniegu na samochodzie, że wyjazd odpada, musi się psiunia pomęczyć ... w nocy babsko nie dało mi spać, o trzeciej włączyła tv, że też żaden robak nie może jej tych kabli pogryźć, a wiem że nie wiele trzeba, bo nie było tam remontu od wieków
 
Przepraszam że dopiero dzisiaj się do Was odzywam,myślałam o Was wczoraj cały wieczór i mialam świadomość że jestem Wam winna wiadomości za wsparcie jakie Wy dawałyście mi ale musialam jakoś dojsc do siebie,choć nadal jest mi strasznie trudno i pisze do Was choć nie wiem jak długo bo lzy zalewaja mi klawiature to chce byście wiedziały że mi sie nie udało,nie wiem jak dam rade dalej bo jestem w kompletnej rozsypce,od wczoraj tylko placze,nie potrafie przestac,głowa mi pęka,całą noc nie spałam bo jak tylko zasnelam sniły mi sie koszmary i zaraz się budzilam,to takie nie sprawiedliwe..dlaczego nie mogę cieszyc się tak jak wy??
 
reklama
darii - o niczym innym nie marzę!!! Miałam tyle usg bez serduszka, że źle mi się kojarzy! Oby tym razem mój żuczek dobrze się rozwijał. Modlę się o to codziennie. W sumie bolą mnie tylko piersi, kują jajniki i mam ciężki oddech ale to chyba od progesteronu i od zakrzepicy..
 
Do góry