reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cześć dziewczyny :-) to znowu ja :-)

url-5.jpeg

Kinga trzymam kciuki &&&&&
 
Kinga, Domat powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&

Milagros
Tobie życzę, aby dzisiejsza kroplówka przyniosła Ci ulgę, abyś w końcu mogła funkcjonować normalnie
 
Witajcie dziewczynki :-)

Lawendowy sen bardzo się cieszę, że badania wyszły dobrze :) Chociaż Ci tego nie napisałam to trzymałam kciuki, żeby wszytko było ok. Jeszcze raz sprawdziłam specjalnie dla Ciebie i karta Lux Med obowiązuje do 10% zniżki na in vitro. Mam nadzieję, że w każdym Invimedzie tak jest. Trzymam kciuki za piątkową wizytkę :-)

Tequila cały czas miliczy.... jejku,mam nadzieję, że po prostu miała problem z internetem i nie mogła napisać dobrych wieści

Agapl a jak Ty się czujesz?:-)

Życzę wszytkim miłego dnia!
 
madzialenak - tak się stresuję, że chyba bardziej niż byłam zobaczyć pęcherzyk.. Co prawda objawy ciąży nadal normalne ale różnie bywa.. Nie mogę się doczekać wieczoru :confused::confused:
 
Dziewczyny u mnie w Gdyni całą noc padał śnieg, na ogrodzie mam prawie po kolana śniegu, a mój pies ma problemu z chodzeniem po nim i skacze sobie jak zajączek przez zaspy. Śmiesznie to wygląda :-D
 
Domat rozumiem Cię, miałam to samo przed usg ♥, teraz dopiero w miarę odetchnęłam jak widzę, że maluszek coraz większy. Trzymaj się Kochana, jestem myślami z Tobą. Jeszcze tylko kilka godzin i usłyszysz ten piękny dźwięk bijącego ♥
 
reklama
Domat właśnie doczytałam, że nadal źle się czujesz :( Życzę żeby bóle minęły jak najszybciej. A te kłucia sygnalizowały o zmniejszaniu jajników i wchłanianiu się torbieli. Trzymam kciuki z całych sił!!!
 
Do góry