reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Milagros wracaj do zdrowia jak najszybciej, bardzo często ciąża napędza hiperkę i tak jest właśnie u Ciebie. Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie.
 
reklama
Gotadora - nie przeszadzasz nic, a nic. W końcu kłucie się na akupunkturze też mogłoby się wydawać przesadą. A ja mam zamiar się kłuć jeszcze raz;-) A co tam :-) Nie cierpię igieł, ale czego dla maluszka się nie robi.
 
Madzialenak - czyli w zasadzie będziesz już mieć mocno przebadanego maluszka. To super :-)

W zasadzie to może głupie, bo wiem, że nie powinno się planować, ale już sama też się zastanawiam kto by mnie prowadził potem. Mój lekarz z kliniki przyjmuje jeszcze w innym miejscu i chociaż daleko do niego mam to nie wiem czy się nie zdecyduje jakby coś do niego jeździć. Na miejscu też mam swojego lekarza co prawda, ale do tego mam spore zaufanie.
 
MajaSauer - witaj na forum - tu dziewczyny to prawdziwe ekspertki i napewno w niejednym ci pomoga - a ja zycze szybkich efektow w postaci rosnacego brzyszka z babelkiem w srodku:)

Drk - przykro mi ze twoje podejscie do IVF musi poczekac jeszcze ale pomysl ze poprostu musisz przygotowac domek dla twojego dzieciatka zeby pozniej juz nie bylo zadnych dolegliwosci... chociaz wiem jak dobija takie czekanie bo sama nie moge wysiedziec...

Anna gratuluje silnego bijacego serduszka i zycze spokojnych kolejnych miesiecy. To musi byc niesamowite uslyszec taki cud...

Kinga - to trzymam kciukasy za jutrzejsze podgladanko:)

Miliaa - dziekuje za tak cieplutkie slowa az mi lezki naszly:)

Kwiatuszqu widze ze poranek mialas pracowity - balwan pierwsza klasa:-D Trzymam kciuki za badania kariotypow

Milagros - gratulacje mamuska!!! Tak sie ciesze spokojnej i zdrowej ciazy:)Lec do lekarza zeby zajal sie ta hiperka ..

Lawendowy o matko ale sie usmialam z tego tekstu jak facet ma zrozumiec ciezarna - ale tak naprawde to sporo w tym prawdy:-D:-D:-D No i bardzo sie ciesze ze wyniki w normie - no to kolejny krok do przodu

Molla - fajnie ze sie odzywasz - zycze ci aby ten plemniczek w koncu trafil tam gdzie jego miejsce i zebys mogla dolaczyc do mamusiek przed 40-stka:tak:;-)

Sylwia - jejciu tak mi przykro z powodu siostry - boze jakie to niesprawiedliwe - czy my malo sie jeszcze nacierpimy czekajac na te szczescie a tu jeszcze i tak czasem sie nie udaje - tulam mocno

Ufff dobrnelam do konca ale wciaz nie ma wiadomosci od Tequili ....

Przepraszam ze wszystkim nie odpisalam ale tak ciezko nadrobic wszystko ze jacie krece....
 
sylwia - tak mi przykro z powodu Twojej siostry. Jak ona strasznie musi się czuć teraz :-(. To takie przykre stracić upragnione dzieciątko po tylu staraniach.

Ja cały czas obawiam się, że jest gorzej z tymi torbielami. Cały czas czuję jak mnie coś kuje w boku, z tej strony gdzie mam 9cm jajnik. Oby nie były jeszcze większe niż tydzień temu bo też wyląduję na kroplówce w szpitalu.. Jutro usg, nie wiem jak dotrwam do wieczora..
 
Kinga, zaciskam kciuki za jutrzejsza wizytę. Mam nadzieję, że pęcherzyki urosły i jutro dowiesz się o terminie punkcji:-)

Madzialenak, i za Ciebie również trzymam kciuki. Niech dr przebada Maleństwo wzdłuż i wszerz :-)
 
reklama
Do góry