reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wanda, nie poddawaj sie zlym myslom. Mysl pozytywnie a zobaczysz ,ze bedzie CI to niebawem wynagrodzone. Trzymam za Ciebie rowniez mocno kciuki. &&&&&&&&&&&& :-)
 
reklama
Elala :-) jak to miło,że się odezwałaś , ja to myślałam o Tobie i Elci nie raz, nie dwa :-) dziękuje za tak dobre informacje :-) oh... Onlyone :-) już tulisz swoje skarbeczki :-) gratulacje!!!
 
Oskaa - 7 krasnoludkow!!!! swietny wynik! gratulacje!
Gotadora - dzielny brzuch, przechodzi sprawdzian i widac ze jest stworzony do 9 miesiecy!
Lawendowy - dziekuje, u nas wszystko dobrze. Malenstasy daly mi dzisiaj wreszcie pospac w nocy - prawie sie nie budzilam! A Ty jak sie czujesz?
Darii- tak, ja do konca tygodnia na zwolnieniu, ale pracuje troche zdalnie przez net. Brzuch juz pobolewa mniej, dziekuje kochana
Elala - nalapalam do kieszeni tych fluidkow blizniaczych! dziekuje! i niech Twoja ciaza dalej sie swietnie toczy
Agapl - dziekuje, kochana! Twoje wiara napedza moja!

Jestscie cudowne i ciagle mowie malentasom, ze maja duzo swietnych ciotek!
 
Darii, duzo zdrowka!!!

Oskaa, Dobra wiadomosc. Teraz niech sie babelki ladnie rozwijaja. Powodzenia na transferze. :-)

Lawendowy, oj jejku, jak Ty jutro zaangazujesz Twoje dzieciaczki, to musi cos z tego dobrego wyjsc , hihi :tak:

Elala
,fajnie,ze sie odezwalas. Chwytam Twoje fluidki i zycze spokojnej ciazy. Jak tam ma sie mama i jej bobaski? Onlyone, zyczylam powodzenia 2 dni przed rozwiazaniem. Ciesze sie,ze wszystko u niej dobrze.
Onlyone, GRATULACJE!!!

Gotadora, mnie tez brzuchol pobolewa, tzn. lewy jajnik. Lekarka mi mowila,ze moge brac przeciwbolowe ale ja zawsze staram sie ich unikac jak tylko , to mozliwe.

Dziewuszki, dziekuje Wam bardzo za mile slowa i trzymanie kciukow.Jestescie jak zwykle kochane i niezastapione :-)
 
Ja już świruje, wariuje :baffled: miotają mi się myśli czy to dobry wynik... troszke mnie zmartwiła ta słaba morfologia plemników :sorry2:
 
Witajcie dziewczyny ja was czytam dzień w dzień:-) jestem na bierzaco i trzymam kciuki! a co u mnie powiem wam że jest super dziś mam 21tc i dzieciacki rozwijają sie prawidłowo czuje ruchy od 2tyg. wspaniałe uczucie wiem juz że jedna to dziewczynka,a drugia dzidzia to jeszcze niespodzianka bo nie chciała pokazać co tam ma! pozdrawiam was gorąco i jestem codziennie!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wanda nazwałaś je krasnoludkami :-) A ja od rana sobie mówię, ze już jutro moje krasnalki będą ze mną :-):tak: Naprawdę! ale się zgrałyśmy.
Elala ja również łapię fluidki :-) mniam mniam
 
reklama
Oskaa - piękny wynik. Nie będzie to drużyna piłkarska ;-), ale jednak spora gromadka :szok:

Agapl - kciuki za Twoją punkcję &&&&&&&&&&&&&&

Gotadora - powodzenia na punkcji :tak:

Wanda_dd - wszystko będzie dobrze kochana. Przecież już jesteś w ciąży :tak: i tej wersji się trzymajmy. A propo na kiedy masz termin testowania?

A ja jestem smarkacz ciut. Przegoniłam bóle krtani paskudnym naturalnym środkiem ( sok z 1 cytryny lub limonki, szklana ciepłej wody, 1/4 łyżeczki soli i do tego 4 łyżeczki miodu - takie coś pić 2 razy dziennie- bleeee, ale skuteczne), ale za to kicham. Od jutra do 03 lutego mam brać lutenyl 2 tabletki dziennie. No, a potem czekać na @ i zaczynam zastrzyki.
 
Do góry