reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gotadora, super ,ze masz tak fajnego mechanika i przyjechal na miejsce zobaczyc co z autkiem. Mezus daleko, ciezko zarodzic samej.

Aga ja tak często dzwonię do mechanika,że :rofl2: hmm .... czasem nawet najpierw do mechanika a potem do męża ;-) ... ale i po mnie widać,że M daleko, szczególnie po moich rękach, bo i ja muszę zaglądać pod maskę, sprawdzać co tam, w domu coś dokręcić, no i ostatnio ta choinka, a dopiero dziś zauważyłam, że normalnie wstyd moje ręce ludziom pokazywać, zrobiły się całe czerwone od tych igieł, no ale za tydzień na jakiś 10 dni podobno będę mieć M w domu :-)
 
no właśnie nie i dlatego napisałam "podobno" :eek: ...ah te angielskie domy, no nie wytrzymają chwili bez mego M :angry:

ps. tak szczerze to nawet już się nastawiłam psychicznie że sama pojadę na transfer, choć wczoraj obiecał mi,że zostanie dłużej ...
 
Gotadora, Adus,Podziwiam Was dziewczyny. Mezowie tak daleko.... Smutne,ze zycie zmusza to takich rozlak. Miejmy nadzieje,ze juz niedlugo wszystko zmieni sie na lepsze i bedziecie miec nie tylko mezow blisko ale i owoc Waszej milosci.
 
smutne, ale wielu, wielu fachowców wolało wyjechać za granicę, bo tam jest nie tylko łatwiej zarobić, ale również łatwiej prowadzić działalność, wiele spraw jest o wiele prościej załatwić - tam prawo jest skonstruowane dla ludzi, aby łatwiej było żyć, natomiast u nas - po tym co obserwuje i sama próbuje prowadzić działalność - jest na odwrót, jest tak jakby wszystko, aby utrudnić, zniechęcić, ... nie jest łatwe życie w naszym kraju i ja mam wiele podziwu i szacunku dla ludzi, którzy nie wyjeżdżają i tu walczą o swój byt, a zaczynam poznawać ich coraz więcej
 
Dobranoc. Śpijcie błogo.


406026_380970495333240_1763112328_n.jpg
 

Udanego weekendu!!
Aduś
dziewczyno przecież ty jesteś w ciązy!!!! bhcg w 6 dniu 9 to przecież ładny wynik:happy:. zobaczysz w 10 dniu będzie ładna co najmniej dwucyfrowa wysoka beta. trzymam za to kciuki, a Ty zamiast się martwić to uwierz że jesteś w ciąży!!!!

anna za ciebie i maleństwa tez mocno trzymam. oby pięknie sie do mamusi przykleiły;-).

Oskaa, lawendowy
zdrówka duzooooo. takie paskudne te wirusy teraz grasują. oby szybko sobie poszły

Gotadora ja też miałam po 225 gonalu , stymulowali mnie 9 dni i 9 ładnych dzieciaczków mi wychodowali. oby i u ciebie stymulacja owocnie się skończyła :-).
Agapl tobie oczywiście też mocno kibicuję:tak:i tobie wanda
yes2.gif
.

Dziewczynki za was wszystkie ( również te których nie wymieniłam z imienia) trzymam kciuki i odtańcowuje z moim kociakiem indiańskie tańce:-D:tak:;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Dziewczyny,

Hola, widze,ze tez nie mozesz dospac. Mnie obudzil moj koteczek,laskoczac mnie natarczywie po nosie swoimi dlugimi wasami.hihih W konsekwencji wstalam i dalam mu ukochane sniadanko ;-)
Hola , mam nadzieje,ze dzis uda mi sie zrobic Twoje faworki
;-)

Adus
, mysle caly czas o Tobie. Qchnia felek, skoro lekarka powiedziala,ze jestes w ciazy, to jestes. Koniec kropka!!!!:tak: Wypoczywaj teraz w ten weekend i nie zamartwiaj sie prosze a zobaczysz ,ze w poniedzialek malenstwo lub malenstwa Ci sie odwdziecza. Trzymaj sie cieplutko kochana :-)
 
Do góry