reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
kaska bardzo mi przykro że się nie udało:-(. ważne że sie nie poddajesz i będziesz walczyć:tak:. może razem bedziemy startować po raz kolejny. to będzie ten raz zobaczysz. trzymaj się cieplutko.
 
Kaśka :-( przykro mi .... dobrze,że masz plan do dalszego działania, następny raz na pewno będzie tym szczęśliwym ❀❀❀ walcz kochana, nie poddawaj się
 
Kaska, ściskam Cię mocno wirtualnie i mentalnie.
Ty dzielna babka jesteś i na pewno masz dużo sił na następną walkę. Nie załamuj się, tylko walcz. ♥ jestem z Tobą.
 
Jak to łatwo można komuś popsuć humor :-)
Nie dość, że dentysta miał 45 min opóźnienia, bo na fotelu koczował poprzedni pacjent, a jak przyszła moja kolej, to okazało się, że zapominał kupić wkrętów. Następna wizyta dopiero w środę.
 
Lawendowy, zal mi dzieci z ktorymi pracujesz. Gdy przez babsztyla jadowitego odejdziesz z obecnej pracy, to one stana sie ofiara bo straca wspaniala nauczycielke. A dyrektorka pozbawiona jest profesjonalizmu i powolania. Nie kieruje sie dobrem placowki i dzieci. Nie zdziwilabym sie, gdyby miala kogos na Twoje stanowisko dlatego rzuca ci wiecznie klody pod nogi. Zakompleksiony babol co dowartosciiowuje sie wykorzystujac wyzsze stanowisko.:wściekła/y:

Agapl, już ma. Bo etat, który mi zabrała, "podarowała", zatrudniając zupełnie nowa osobę.
Oczywiście po znajomości, bo to siostra jednego z nauczycieli, który jest bardzo blisko z dyrekcją.
Sama widzisz, że to państwo w państwie.
 
Lawendowy Sen :-) a Ty na pewno u dentysty byłaś? wkręty? :-):-D:-) to brzmi jak remont domu ;-) oczywiście żartuje, na darmo chodziłaś i czas zmarnowałaś, miejmy nadzieje,że w środę wszystko biedaczek będzie miał
 
reklama
Bardzo Wam dziekuje za te mile slowa, to prawda poplakalam sobie ale juz sie szykuje na gróby atak :) i nie ma sily zeby teraz nie wyszlo! Dzis jade opiekowac sie z mezem do 3 dzieciakow mojej siostry: synek ma 8 lat a blizniaczki 1,5 - juz oni na bank nie dadza nam sie martwic i rozmyslac i smutkowac:) milej soboty dla Was!
 
Do góry